none
Lze obnovit smazanou Rychlou poznámku ?

  Dotaz

 • Občas používím aplikaci Rychlé poznámky, která je součástí Win 7. Ale právě se mi stala nemilá věc. Chtěl jsem jednu rychlou poznámku smazat a udělat si jednu novou rychlou poznámku, ale bohužel jsem místo jednoho klepnutí na plus a jednoho klepnutí na křížek omylem klepnul na křížek i podruhé, a tak jsem přišel o poznámku,  na které jsem měl pro mě důležitou a nenahraditelnou informaci. Od té doby jsem s tímto PC nic nedělal, jen jsem pohnul kurzorem. Tohle píšu z jiného PC, resp. z notebooku, Dá se ta poznámka nějak obnovit či informace jakkoliv zrekonstruovat ?
  8. dubna 2011 18:13

Odpovědi

Všechny reakce

 • Ahoj,

  obávám se, že rychlé poznámky nelze nijak obnovit. Jak dlouho jsi ji tam měl? Možná by se dala vráti pomocí obnovení systému, ale spíš si  myslím, že ne...

  8. dubna 2011 22:54
 • Sticky notes sa ukladaju do %AppData%\Microsoft\Sticky Notes\StickyNotes.snt skus pozriet do predoslych verzii (previous versions) popripade otvor subor v notepade a skus vyhladat klucove slovo.

  24. května 2011 13:49
 • Ja som ju našiel na W7 presne tu: c:\Users\Peter\AppData\Roaming\Microsoft\Sticky Notes\StickyNotes.snt Treba si dať zobraziť "Skryté a systémové súbory".  Súbor som dal zobraziť cez Notepad.
  25. října 2013 6:19