none
Problém IE8 a miniaplikace

  Obecná diskuse

 • Dobrý den. Přes Win Update jsem instaloval IE8 na Vista B32 a přestaly mi pracovat některé miniaplikace postraního panelu Windows - konkrétně zamrzly hodony a měřič CPU. Po odinstalování IE8 se zase rozeběhly. Nevím kam hlásit na prověření.
  neděle 17. května 2009 13:29

Všechny reakce

 • Dobrý den,

  zkuste napsat přímo názvy těchto miniaplikací. I když, pravděpodobně se jedná o app třetích stran, proto bych doporučoval kontaktovat přímo jejích tvůrce, než Microsoft :)
  úterý 2. června 2009 9:48
 • Myslíte Klasické hodiny a Měřič CPU v postranním panelu (viz e-Jirka) a přestaly pracovat (zastavily se či > hodiny stojí nebo se nezobrazí korektně nebo se vlbec do sidebaru nenačtou)?

  Instalace IE8 proběhla korektně (i restart)?

  Je dosti možné, že v novém vydání nebo s dalšími aktulizacemi (finální verzí IE8) by byl problém odstraněn. Zkoušel jste dané aplikace vypnout (odstranit ze sidebaru) a znovu přidat?

  Nabízí se též dvě možná řešení: Pokud máte změněno nastavení DPI, zavřete sidebar, nastavte na výchozích 96, restartujte. Pokud máte nastaveno 96 DPI nebo toto nepomohlo, zavřete sidebar, spusťte příkazovou řádku jako Administrátor a postupně zadejte bez uvozovek: "regsvr32 msxml3.dll", "regsvr32 scrrun.dll", "regsvr32 jscript.dll", po každém zadání by se měla objevit hláška o registraci DLL knihovny, nyní zkuste sidebar opět otevřít.
  úterý 2. června 2009 20:20
  Vlastník