locked
modrá smrt - APC INDEX MISMATCH RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím - již delší dobu hledám řešení problému, kdy při práci s paměťově náročnějšími aplikacemi ve Visual Fox Pro 9 padne velice brzy systém do modré smrti "APC INDEX MISMATCH". Pár zdrojů se zmiňuje o jakémsi chybném volání instrukcí, ale problém se dle různých diskuzí objevuje i při různých ICQ klientech, některých hrách apod. , takže souvislost s MS Visual Foxpro negativní. Aplikace běží po NW 6.5 síti a lokálně jsem to ještě nezkoušel.
  Problém je dost vážný na to, abych ho přehlížel a zároveň se mi nechce řešit toto skrze downgrade na XP (zde není nejmenší problém). Upřesňuji - chyba je jak na W7 tak na Vista a to v 32bitech tak v 64bitech.
  Bohužel Novell o problému nehovoří, MS Visual Foxpro také ne, akorát přímo MS se zmiňuje, ale řešení žádné.
  Zkusil jsem "pochybné opravné utility registrů" a výsledek se dostavil, ale ne u všech instalací a jen na velice krátkou dobu.

  Najde se chytrá hlava????....

  Dík.

  čtvrtek 5. srpna 2010 13:20

Odpovědi

Všechny reakce

 • Máš aktuální všechny ovladače? Je ten program kompatibilní s Windows Vista? Máš 32 nebo 64bit Visty?
  čtvrtek 5. srpna 2010 17:24
 • Jedná se o firemní IS pod MS Visual Foxpro 9, který u jiných zákazníků běhá. Tedy problém je patrně v té "Novellce"...
  Visty mám oboje - stejný problém.
  čtvrtek 5. srpna 2010 19:56
 • Obavam se ze uzivatelu Novellu tu moc nebude :(

   MP

  čtvrtek 5. srpna 2010 20:47
  Moderátor
 • Zrdavim, jen bych se rad prihlasil ze pocituji podobny problem. Tyka se to konkretne ale MS Excelu 2007.  V pripade, ze uzivatel otevre na pc pripojenem do domeny i na novell excelovsky soubor z novellem pripojeneho disku, tak BSOD apc index mismatch. Jedna se o Win 7 Pro Ent 32 i 64 bit. Pokud je na PC jen Novell bez domeny tak je vsechno ok.
  pondělí 13. prosince 2010 16:05
 • Ahoj, založ si na svůj dotaz prosím nové téma, ale obávám se, že je to spíše problém. který by jsi měl řešít s novellem na jejich stránkách. Podívej se do vyhledáváče a tam zjistíš, že bohužel nejsi sám...
  pondělí 13. prosince 2010 16:10