locked
Skupiny pro tlačítko volby RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den. Mám Windows 10 poslední aktualizaci, používám implicitní antivirovou ochranu a mám aktualizovanou verzi Microsoft365. V Excelu v kartě Vývojář mám nadefinovanou skupinu a do ní vložené tlačítka volby, která správně fungují. Když nadefinuji další skupinu a do nich tlačítka volby, fungují také dobře, vše v jednom listu. Avšak když soubor uložím a znovu otevřu, výstup z tlačítek druhé skupiny se mi promítají do první skupiny, jakoby druhá skupina nebyla vytvořena a příslušná tlačítka byla vložena do první skupiny.

  Další problém je, že jsem nenašel způsob jak zneviditelnit definované skupiny (rámečky).

  Požádal jsem Microsoft o pomoc a ti mne odkázali sem na tyto stránky. Děkuji za případnou odpověď.

  pátek 12. března 2021 11:09

Všechny reakce

 • Dobrý den, objevuje se stejný problém i v jiném sestavení aplikace Excel (Monthly Enterprise versus například Current)? Nepoužíváte některé funkce či ovládací prvky, které jsou již blokovány jako teoreticky nebezpečné?
  pondělí 5. dubna 2021 15:59
  Vlastník
 • Jsem jen trochu poučený uživatel a v podstatě nevím o čem píšete. Nepoužívám nic nestandardního a jsem velice opatrný při jakémkoliv stahování aplikací.

  Tuto sestavu tlačítek jsem sestavoval několikrát v novém sešitu na novém listě se stejným výsledkem.

  úterý 6. dubna 2021 9:44
 • Dobrý večer, jedná se o jeden z aktualizačních kanálů sady Office. V jednom vycházejí funkční aktualizace velmi často, u jiného jednou za měsíc, u jiného jednou zhruba za pololetí.

  Některé nové sestavení již blokují nebezpečné funkce. Například připojení k nezabezpečeným serverům nebo některé VBA prvky.

  neděle 2. května 2021 19:50
  Vlastník
 • Znamená to tedy, že až nějaký vývojář Microsoftu si všimne, že něco nefunguje, tak to opraví? Nebo co bych měl vlastně udělat, abych mohl Excel používat, kvůli čemu jsem si ho koupil?

  Děkuji.

  neděle 2. května 2021 20:36
 • Nejsem vývojář, takže nemohu potvrdit ani vyvrátit, že používáte funkci, která už je označena jako Depracated nebo je dokonce z důvodu bezpečnosti blokována. Pokud máte Office zakoupeny, můžete kromě komunitní podpory zkusit přímo podporu společnosti Microsoft. Případně problém replikovat a pomocí aplikace zpětné vazby nebo "smajlíka" v aplikaci Office ohlásit přímo do MSFT.
  čtvrtek 3. června 2021 10:26
  Vlastník