locked
Přizpůsobit všechny sloupce RRS feed

 • Dotaz

 • Přešel jsem ze svých oblíbených W2K na Vista 64-bit (Business). Potřeboval bych poradit s několika detaily, aby práce byla příjemnější, ale nepodařilo se mi je jinde dohledat. Všechny dotazy se budou týkat práce se soubory, respektive s oknem které se jmenuje "Dokumenty".

  1. Našel jsem příjemnou funkci "Přizpůsobit všechny sloupce"(Ctrl + +), ale už jsem nenašel způsob jak donutit systém si ji zapamatoval. Lze nějakým způsobem donutit Windows k zapamatování této volby?

  2. Mám nastaveno pro všechny složky že chci zobrazit "Podrobnosti" a sloupce Název, datum, typ, velikost. Pokud ale vytvořím adresář plný fotek, jsou mi vnuceny jiné sloupce než které mám nastaveny, tzn. chybí "Typ" a naopak přibude sloupec "Hodnocení". Lze někde vypnout "autodetekci" adresáře plného fotek?

  3. Funkce Otevřít soubor (Ctrl + O) z různých aplikací.  V různých aplikacích se po spuštění příkazu "Otevřít soubor" objevují různá okna, jako příklad můžeme vzít Office 2003 x Office 2007. Kde starší ze jmenovaných zobrazí okno, kde vlevo je sloupec s 5 ks ikon (Poslední dokumenty, Plocha, Dokumenty, Tento počítač, Místa v síti). V novější verzi je na levé straně sloupec se složkou oblíbených odkazů (složek), některé aplikace nemají ani těch 5 ikon vlevo ...  Dotaz zní, jsem chopen ovlivnit typ okna které se ukáže, nebo je to jen a pouze v rukou programátorů aplikací?

  Díky za jakékoliv postřehy, či rady.

  čtvrtek 6. listopadu 2008 12:13

Odpovědi