none
Mapování disků RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  potřeboval bych poradit. Mám zde takový problém s mapováním disků. Uživatelům se při přihlášení mají mapovat disky pomocí spustitelného souboru bat, který mají uveden v AD -> Users -> Vlastnosti -> Profil -> Přihlašovací script - script.bat. Jde o to, že se jim ty disky občas nenamapují. AD nám běží na serveru s OS Windows server 2003. Nevíte co by mohlo způsobovat tu chybu, že se disky občas namapují a někdy ne? Dík ža každou drahocenou radu.
  čtvrtek 18. února 2010 7:51

Odpovědi

Všechny reakce

 • No ...

  Nepises jaky je OS na klientech. Take by se hodilo poslat sem podstatnou cast scriptu.

  Doporucuji misto .bat pouzivat .cmd. Dale doporucuji spoustet logon scripty synchronne a viditelne a zejmena v pripade problemu ktere uvadis testovat errorlevel a v pripade problemu pausovat nebo rovnou ukladat veskere informace o behu scriptu do nejakeho logu napr. v uzivatelove home adresari

  MP

  čtvrtek 18. února 2010 8:35
  Moderátor
 • U všech klientů máme instalovaný OS Windows XP prof. Zkusím si to celé pausovat a uvidíme na co přindu. Dík za radu, pokud mi něco nebude sedět ve výpisu, opět se ozvu. Ještě jednou dík.

  čtvrtek 18. února 2010 9:01
 • předpokládám, že když spustíš script ručně, tak se vše namapuje v pořádku. Dále daný script je umístěný v sysvol (němám teď před sebou server, takže nevím přesně kde to je)
  neděle 21. února 2010 14:35
 • v sysvol jsou GP scripty, legacy logon scripty jsou v netlogon

  Replikuje se obe

  MP
  neděle 21. února 2010 14:39
  Moderátor