locked
Exchange 2007 a šablony zpráv RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím, 
  pokoušíme se sjednotit podobu odesílaných mailů (stejný font, pozadí, zápatí, ideálně v podpisu grafické logo). Ideální by bylo, kdyby uživatel kliknul na Nový (mail) a otevřela se mu šablona nebo kdyby se odesílaná pošta automaticky vsadila do šablony. Na Netu jsem našel http://support.microsoft.com/kb/317680, ale to není dostatečné a pár placených programů třetích stran, do kterých se mi ale moc nechce (trochu paranoia). Není něco přímo od Microsoftu? Samozřejmě by to mělo být centralizované - doplněk Exchange, šablona pro správu...
  Prostředí: AD 2008, Exchange 2007, Windows XP a Vista, Office Outlook 2003 a 2007
  středa 3. června 2009 6:17

Odpovědi

Všechny reakce

 • Dobrý den,

  Outlook používá engine Wordu pro psaní e-mailů, co prostě vytvořit šablonu v něm a pak ji vložit/nařídit pomocí adm (admx) politik na klientské stanice?
  pondělí 29. června 2009 7:51
 • Díky za reakci. Se správou Office přes GP nemám zkušenosti, takže bych se chtěl ještě zeptat, jak mám šablonu (vytvořenou ve Wordu) přidat do GPO? Stáhnul jsem si Office Resource Kit, ale v outlk11.adm nevidím žádnou možnost.
  Každopádně pokud by někdo hledal to samé, našel jsem http://robwhitehouse.com/windows/script-auto-generate-outlook-signature/, což také nevypadá špatně.

  středa 1. července 2009 8:05