none
Problém s MS Outlook 2007 RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  řeším teď jeden problém... Jednomu mému známému z MS Outlook 2007 v systému Windows XP Professional 32 bit téměř ze všech složek v Outlooku zmizely e-maily. Problém je v tom, že sám je nesmazal a nejsou ani v odstraněné poště, navíc nejnovější e-maily ve složkách zůstaly a zmizely jen některé e-maily staršího data, ale nikoliv od jednoho konkrétního data (což bych ještě chápal) a jen v některých složkách.

  Napdá mě jestli se to nemohlo přihodit omylem smazáním souboru "archive", kam si Outlook ukládá info o e-mailech, kontaktech apod. ale zase by se podle mě smazaly buď všechny e-maily včetně kontaktů atd. nebo alespoň od jednoho konkrétnho data a ne jen některé.

  Zkoušel jsem už i obnvu dat přes programy Recuva i Restoration, ale nenašly žádné subory z Outlooku. Chtěl bych se tedy poradit, zda-li se již někdo nesetkal třeba s podobným problémem, či jestli by se nedaly nějak ztracená data obnovit.

  Předem děkuji za jakoukoliv radu či odpověď,
  Adam
  úterý 22. února 2011 21:09

Odpovědi

Všechny reakce

 • úterý 22. února 2011 21:14
  Moderátor
 • Dobrý den, zkuste postup popsaný v KB od MP (také bych tipoval na poškozený datový soubor), nicméně zeptám se, pokud by nepomohl, jedná se o účet Exchange, Hotmail či klasický POP3?
  úterý 22. února 2011 22:12
  Vlastník
 • Dobrý deň,

  Ak sa jedná o pst súbor akú má veľkosť?

  Napadli ma dve možnosti. Buď je nastavené zobrazenie, ktoré skrýva staršie e-maily (príp. pravidlo ktoré správy "spracovalo").

  Alebo ak sú to len niektoré staršie, tak mohli byť presunuté archiváciou. Outlook totižto archivuje len správy, s ktorými sa nepracovalo. Tj. ak pracujete so správou staršou ako 6 mesiacov, tak ju následná archivácia nespracuje do archívu, lebo ju už nepovažuje za 6 mesiacov starú. http://support.microsoft.com/kb/295657

  Chcelo by to ale viac detailov o účte a nastaveniach kde sa to stalo.

  Peter

  středa 23. února 2011 8:40
 • To zni rozumne. Ale pred archivaci system defaultne upozorni a nasledne by mel byt videt vysledek. Takze je to na dotaz na primeho uzivatele, zda odklikl archivaci. Horsi situace by nastala pri archivaci bez upozorneni....

  Moznosti omylu, uvedeneho v prvotnim dotazu, sice jsou, ale za normalni situace se nestavaji.

  Mozna jsem mel upozornit, ze pred jakymikoliv pokusy o obnoveni, je dobre si udelat zalohu (i soubory, o kterych jsme presvedceni, ze nemusi byt v poradku, nebo "nadbytecne")

  středa 23. února 2011 10:55
  Moderátor