none
zařízení blackberry vs office 365 RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  máte někdo zkušenosti s mobilním zařízení BlackBerry a jeho synchronizaci kontaktů, kalendáře spolu s jinými zařízeními se systémem Android? Právě hledám nějaký nejlepší a nejlevnější způsob, jak tohle provést. Ve firmě máme pár lidí s BlackBerry mobilama a pár lidí co mají mobily s Androidem, a tak uvažujeme jestli by se teoreticky dalo použít služeb Office 365 a nějakého plánu. 

  Původně jsem to chtěl řešit tak, že začneme používat Office 365 Small Business a jeho we. aplikace. Ale konkrétně u BlackBerry jsem narazil na to, že by se musely nastavit a použít služby "Cloud Services" což by něco stálo. Hledal jsem dál a našel jsem, že abych mohl využít tuto službu zdarma, musel bych používat některý z Enterprise plánů (což mi přijde zbytečné pro malou firmu).

  Máte někdo nápad na schůdnější řešení? Jde fakt jen o synchronizaci tel. kontaktů, kalendáře,..Díky, já jdu hledat dál.

  čtvrtek 10. dubna 2014 10:39

Odpovědi

 • Pokud jsou Blackberry jednotky kusu, muzete si koupit ActiveSync klienta do telefonu. 2 nejpouzivanejsi AstraSync a NotifySync.

  Pokud mate desitky kusu, pak Blackberry Enterprise Server Express - http://us.blackberry.com/business/software/besx.html neboli vlastni sychronizacni server ve firme.

  A nebo platit nekomu externimu - coz uz tady padlo.

  pondělí 14. dubna 2014 7:39

Všechny reakce