none
Office 2013 - IMAP složka Odeslané položky (pouze tento počítač) RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  při konfiguraci Outlooku 2013 pro účet na zoner.com pomocí IMAP se ve stromu složek zobrazily např. "Odeslané položky (pouze tento počítač)". Do této složky se ukládá odeslaná pošta, ale složka se nesynchronizuje s mailboxem. Co tato složka znamená a proč se odeslané maily ukládají sem a ne tak jak bývá obvyklé?

  Jinde jsem se s takto pojmenovanou složkou nesetkal. Na vedlejším PC je Outllok 2013 konfigurován na stejný účet (IMAP) a zde se odeslaná pošta ukládá normálně do "Odeslané pošty" a synchonizuje se.

  Při kontrole mailboxu přes webmail vidím jak "Odeslanou poštu", tak "Sent".

  Na obou PC jsou Windows 10.

  Díky za odpovědi. Martd


  mart

  úterý 18. září 2018 16:45

Odpovědi

 • Nic z výše navrhovaného nepomohlo. Teprve odinstalace a nová instalace Office 2013 problém zdá se vyřešila. Ani odinstalování ale nebylo bez problémů: odebrání standardní cestou sice proběhlo, ale ačkoliv Office (i po restartu) ze seznamu zmizel, aplikace dál byly ve Start menu a šly spustit. Odebrání pomocí nástroje pro úplné odebrání Office sice také proběhlo, aplikace již z menu zmizely, ale pokus spustit instalaci z office.com/setup končil chybou 0-3.

  Teprve další odebrání pomocí nástroje MS problém vyřešilo a instalace proběhla.

  Myslím tedy, že příčina byla v nekorektní instalaci Office (ačkoliv v červenci byl PC kompletně čistě nainstalován, pouze W10 a Office2013 + AVG).

  Považujme tedy problém za vyřešený a děkuji.


  mart

  • Označen jako odpověď martd pátek 21. září 2018 10:57
  pátek 21. září 2018 10:57

Všechny reakce