locked
Podpora prostředí windows aero RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den
  Prosím poradte mi zda-li je možnost instalovat na můj notebook win 7 když mi win update advisor hlásí že: grafický adaptér nebude podporovat aero.
  Aero stejně nechci a tak mi jde o to jestli mě půjde bez toho aera vůbec nainstalovat.A chtěl bych verzi professional a ne tu základní která aero neobsahuje.
  Vyplatí se mi na starej acer travelmate 2410 s 2GB pamětí?Nebo mi ho to akorát zabrzdí?   Díky na pomoc J.M.
  sobota 6. února 2010 7:23

Odpovědi

Všechny reakce

 • Ahoj,nevím jestli je to nejlepší věc.Koukal jsem se na Acer.cz a oficiální podporu na win 7 nemáš a co je možná ještě horší,tak ani na win vista.Našel jsem tam ovladače pouze na win xp.Chtělo by to ozkoušet,osobně si myslím,že by to mělo jít,ale ruku do ohně bych za to nedal.To,že grafika,by ti nepodporovala aero,v tom by problém být neměl,tak bude vyplé.Ale už to značí,že se opravdu jedná o starý kousek notebooku.
  Chtělo by win 7 na zkoušku nainstalovat na jiný oddíl,podívat se na googl na ovladače (osobně si myslím,že win 7 si jich většinu najde sám) a pak se uvidí.Není to nic složitého,ale pro jistotu si vem sebou nějakého kamaráda,který tomu trošičku rozumí.
  Prozatím si win 7 nekupuj,od nikoho si ho pujč (po instalaci nemusíš vkládat klíč,máš 30 dní na aktivaci,na zkoušku to bohatě stačí) a experimentuj.
  sobota 6. února 2010 9:46
 • Díky za rady.Ale když to zkusím a všechny ovladače budou k dispozici tak bych chtěl vědet jestli mi na to to železo v ntb stačí a nebo to bude znát a bude to na něm pomalejší o hodně či o málo oproti XP.Kdyby tomu tak mělo bejt tak to raději ani nezkouším..
  sobota 6. února 2010 19:37
 • Nejlepší je to ozkoušet,každý od toho očekává něco jiného.
  Moje zkušenost je pozitivní.Manželce jsem ho nainstavoval na notebook FS Amilo 1703 (Chipset Via,Cpu AMD 2,4MHz,2Gb Ram DDR 2 (667MHz),Gpu Via Chrome 256Mb) a jede to docela fajn.Měl jsem tam i visty a ty byli na tomhle notebooku nepoužitelný.Xp chodili velice dobře a svižně.
  Win 7 chodí taky pěkně,vše tam funguje,problém je ze staršími hry.
  Xp byli samozřejmě rychlejší a svižnější.Ten rozdíl tam je.Ale win 7 na téhle konfiguraci je docela slušně použitelný systém oproti vistě
  neděle 7. února 2010 10:00
 • A já chtěl  na něm hrát diablo 2  :(   To tedy asi nehozí..  Nefunguje třeba spuštění hry v režimu kompatibility s win xp?
  pondělí 8. února 2010 6:05
 • Jak už jsem říkal,opravdu to chce vyzkoušet.Osobně jsem hráč a na win 7 jsem vyzkoušel desítky starších her a drtivá většina mi šla (cca. 90%)Co si pamatuji,tak mi na win 7 nešli spustit Colin Mc Rally verze 2005 a níže a Crashday.
  Co se týká Diabla 2,tak by měl jít na win 7.Na googlu jsem našel tohle

  Řešení problému pod Windows Seven

   

  Řešení problému s Diablo 2 Lord of Destruction pod Windows Seven: Soubor Diablo II.exe (a/nebo Game.exe) spustit 1) v režimu kompatibility s "Windows Vista", 2) s oprávněním správce a 3) v režimu 256 barev. Případně ještě navrh stáhnout patch z http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2exp/patches/PC/LODPatch_112a.exe , nebo pro verzi bez datadisku z http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2/patches/PC/D2Patch_112a.exe .

  pondělí 8. února 2010 10:01
 • Děkuji moc.Tak aspoň mám naději :)
  úterý 9. února 2010 19:45