none
Windows update RRS feed

 • Dotaz

 • Není to tak úplně můj problém, Windows k mé spokojenosti už několik let nepoužívám. Používám Mac OS takže zpravidla není co řešit. Teď ale nastala komplikace s tím, že !doprdele! moje velmi stará matka !doprdele! potřebuje provést údržbu, ve svém poměrně kvalitním počítači a nestačí na to. Tak jsem nastoupil já, !doprdele! říkal jsem si, že od dob W7 se muselo už konečně něco změnit. Najdu Windows update a ejhle, dvě hodiny to hledá aktualizace a nic. Zrestartuju PC, zapnu to znova a !doprdele! stále nic. Tak nelením a začnu hledat na webu Microsoft, že bych aktualizoval manuálně. Nabízí to v prvé řadě aktualizace pro W7, ale já potřebuju aktualizace pro W8.1. Vyhledávání nebo filtr !doprdele! nikde. Tak listuju. První aktualizace pro W8, hurá. Ale popis !doprdele, doprdele! nic, v čem by se prase vyznalo. No nic, zkusím to. A ejhle, on to není jeden soubor, byť se to tak tváří, je to asi deset souborů. Tak začnu stahovat a volím, aby po stažení soubor otevřel nějaký program. Ať alespoň část práce za mě odvede stroj. Hotovo. Spustí se první soubor, instalace, milion potvrzení, hotovo. NE! OPRAVDU NECHCI RESTARTOVAT, budu instalovat další. Před další instalací musíte restartovat PC. Restartuju. Jen asi minuta čekání, otevře se mi znova okno prohlížeče. Všimnu si, že na stránce toho jednoho souboru, co jich je nakonec deset, jsou i nějaký další dobře skrytý informace. Říkám si "A sakra". Informace !doprdele, doprdele, doprdele!, která by měla bejt někde jasně viditelná... No nic, zopáknu si to. Spustím v pořadí první soubor. Několik potvrzení...!doprdele,doprdele,doprdele,doprdele! nic se neděje. Vůbec nic. Spustím znovu, zase nic. Tonoucí se stébla chytá, mrknu no Windows update - je tam jedna aktualizace. Jupí. Aktualizace selhala. Znovu. Aktualizace selhala. Znovu, znovu, znovu, aktualizace selhala. Nápověda. Chybové číslo. Klik. Nic.

  PROSÍM, BERETE SI ZA TO DOCELA SLUŠNÝ PENÍZE. BUĎ SE POSTAREJTE, ABY VAŠE VÝTVORY FUNGOVALY, NEBO MI SEM ZA TY PRACHY POŠLETE NĚKOHO, KDO TO DÁ DO POŘÁDKU. JÁ NA TO NEMÁM NERVY A MŮJ ČAS CHCI TRÁVIT JAKO SLUŠNEJ ČLOVĚK, NE VYSTRESOVANEJ AJŤÁK.

  TAKŽE CO S TÍM? MÁM ZCELA LEGÁLNÍ POČÍTAČ SE ZCELA LEGÁLNÍMI WINDOWS A POČÍTAČ JE POUŽÍVÁN MAXIMÁLNĚ NA INTERNTET. TO BY NEMUSELO WINDOWS ZAS TAK VYKOLEJIT, ŽE? PORADÍTE MI NĚCO KONSTRUKTIVNÍHO? MOC S TÍM NEPOČÍTÁM, ALE CO KDYBY.

  P.S. JO, POUŽIL JSEM PÁRKRÁT JEDNO SPROSTÝ SLOVO, ALE CO S TÍM ASI TAK MÁM DĚLAT, KDYŽ JE TO JEDINÁ MOŽNOST, KTERÁ TY VAŠE PROGRAMY ALESPOŇ OBČAS ROZBĚHÁ.

  SE SRDEČNÝM POZDRAVEM

  LUKÁŠ MANDAUS

  pátek 19. května 2017 13:21

Všechny reakce

 • Lukasi,

  pises do komunitního fora. Nejsou to NASE vytvory. Jsme uzivatele jako ty - jen jsme zvykli problémy resit, a ne na ne nadavat.

  MP

  pátek 19. května 2017 13:43
  Moderátor
 • Lukasi,

  pises do komunitního fora. Nejsou to NASE vytvory. Jsme uzivatele jako ty - jen jsme zvykli problémy resit, a ne na ne nadavat.

  MP

  pátek 19. května 2017 13:44
  Moderátor
 • Pikantni :)

  Jestli umite nemecky, nebo si umite poradit, muzete si stahnout pro Win8.1 jednoucelovy updater pro lidi jako jste vy.

  http://winfuture.de/UpdatePack

  Na mych win8.1 ENG funguje. Vzhledem k tomu, ze vetsina zaplat je multilanguage, nebude asi problem ani na jinych verzich.

  P:S: jestli takhle jednate i v ostatnich oblastech, musite byt pekelny soused.

  pátek 19. května 2017 14:52
 • Předpokládám, že je to notebook s OEM systémem. Pro OEM systémy poskytuje podporu OEM partner, tedy výrobce daného notebooku.

  Jinak obecně platí, že tohle je fórum pro IT profesionály, na co bez urážky moc nevypadáš. Pokud to chceš řešit sám, doporučuji fórum answers.microsoft.com, které je určené běžným uživatelům. Pokud si na řešení netroufáš nebo se ti s tím nechce ztrácet čas, svěř to odborníkům.

  pátek 19. května 2017 17:50