locked
potíže ze zvukem RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,potřebuji poradit.Zničeho nic mě přestal jít zvuk na notebooku.Ve správci zařízení u sítových adaptérů mám před těmito názvy vykřičník ve žlutém trojuhelníku:
  MICROSOFT 6to4 ADAPTER =3
  MICROSOFT 6to4 ADAPTER =5 ,zkoušel jsem aktualizaci,ale to mi napsalo,že je správně nainstalovaná,tak už nevím co dál,prosím o radu,předem moc děkuji.many40
  neděle 2. října 2011 13:34

Odpovědi

Všechny reakce

 • Ahoj,ve správci zařízení je zvukové zařízení.Nějaké aktualizace si myslím,že se instalovali,ale to pořád šlo i potom.Obnovení systému jsem nezkoušel,nejsem zase tak zběhlý v tom,nevím jak se to obnovuje.Mám TOSHIBU SATELLITE A300,instaloval jsem si do zvuku zkušební  SRS iWOW PC,a šlo to bez problému.
  neděle 2. října 2011 17:36
 • DD,

  obnovení systému je jednoduché: http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/What-is-System-Restore

  Vyber si datum a čas kdy to určitě fungovalo.

   


  JCH
  pondělí 3. října 2011 5:17
 • Děkuji za pomoc,pomohlo to obnovení systému.Ale ve správci zařízení u sítových adaptéru mám stále před těmito názvy žlutý trojuhelník s vykřičníkem,to by asi nemělo být ne?
  MICROSOFT 6to4 ADAPTER =3
  MICROSOFT 6to4 ADAPTER =5

  Děkuji RM

  • Upravený R.Manych pondělí 3. října 2011 19:07
  pondělí 3. října 2011 18:53
 • Pokud nepouzivas IPV6 pomoci tunnelu skrzeva IPV4 klidne problematicke 6to4 adapatery vymaz

  MP

  pondělí 3. října 2011 19:12
  Moderátor
 • Z prikazove radky s povysenymi pravy (Run As Administrator) dejte prikaz:

  netsh in 6to4 set state disable

  pondělí 3. října 2011 19:13
  Moderátor
 • Dobrý den.Nejsem zase až tak zběhlý v pc,ale prosím kam že mám napsat ten příkaz,potřebuji to asi trochu polopaticky napsat,do kterého řádku,kam to mám napsat?Děkuji RM
  čtvrtek 1. prosince 2011 8:25
 • Dobrý den.Nevím,zda nepoužívám IPV6 pomoci tunnelu skrzeva IPV4,nevím co to vůbec ani je.Ted mi zase zmizela i dole vpravo na liště ikonka zvuku.Při přehrávání písniček jde z reproduktoru notebooku divný praskavý zvuk.Koukal jsem na řadiče zvuku,tam je vše v pořádku.Nastavení zvuku jsem vyzloušel snad vše,ale nic nepomáhá,prosím o radu,co dál?I systémové zvuky,jsou slyšet divně.Zvuk se jeví jako kdyby se vše přehrávalo z tunelu,taková jako i ozvěna a zdálky.Prosím o radu.Děkuji moc.RM
  čtvrtek 1. prosince 2011 8:32
 • Start -> Programy (All Programs) -> Prislusenstvi  (Accessories) -> pravomysi na Prikazovy radek (Command Prompt v EN verzi) a zvolit "Spustit jako administrator" (Run as Administrator)  -> do nove otevreneho okna napiste  prikaz a dejte Enter.

  Podivejte se, zda nemate spatne nastaveny zvuk v panelu nastroju. Problemy mohou nastat, pokud jsou v seznamu dve stejna zarizeni.

  Ze stranek vyrobce zakladni desky (pokud je zvukovy cip na zakladni desce) stahnete driver pro zvuk a nainstalujte jako administrator. 

  M.

   

  čtvrtek 1. prosince 2011 8:47
  Moderátor
 • Dobrý den.Zkusil jsem v tom příslušenství napsat ten příkaz,a dal enter,napsalo mi to OK.Nic víc.Zkoušel jsem stáhnout driver pro zvuk,je v souboru ZIP,a nejde mi extrahovat,píše mi to,že nelze vytvořit složku,tak já už nevím.Zvuk mám nastavený dobře.Vy nemáte třeba TEAMVIEWER,že by jste mi pomohl přes vzdálenou obrazovku?Děkuji RM
  neděle 4. prosince 2011 12:20
 • už jsem nainstaloval jiné zvukové zařízení,a jde to.Tak to už snad vydrží.Jinak děkuji za pomoc.RM

   

  neděle 4. prosince 2011 13:31