none
Instalace IE 8 na win XP RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím, na služebním ntb s OS Win XP prof. SP3 jsem se snažil nainstalovat IE 8 (v současné chvíli je na něm naprosto nevyhovující a zastaralý IE6). Instalátor mi tvrdošijně tvrdí, že mám jinou jazykovou verzi než jakou se snažím instalovat s IE 8 (windows i instalace IE 8 jsou v češtině). U kolegy se stejným OS proběhla instalace anglických IE 8 v pořádku, ale já bych přeci jen radši český explorer. Poradíte jestli existuje nějaká fičura jak instalátor české verze spustit (úprava v registrech...?).
  Předem moc děkuji. Petr
  středa 27. ledna 2010 12:08

Odpovědi

Všechny reakce

 • Oficialni cesta je nainstalovat ceske MUI - pokud mas pristup k licenci

  MP
  středa 27. ledna 2010 12:20
  Moderátor
 • Děkuji za radu, jen nevím, jestli dobře rozumím - počeštěním pomocí balíčku (MUI) bylo myšleno IE8 (tedy nainstaluju anglické IE 8 a následně použiji balíček na počeštění IE 8)? Přiznám se, že jsem na něj nikde nenarazil. Nebo tím bylo myšleno počeštění systému windows? Ten je český již nyní (netuším zda původní distribuce byla anglická a následně došlo k počeštění - zřejmě ano).
  Ještě jednou děkuji Petr
  středa 27. ledna 2010 15:14
 • Pokud je to s pocestenim  jak rikas tak si proste stahni WIE8 MUI a budes happy camper :)

  MP
  středa 27. ledna 2010 16:28
  Moderátor
 • Tak jsem z uvedeného odkazu stáhl MUI a pokusil se instalovat na stávající IE 6 a výsledkem byla hláška "The version of Windows Explorer you have installed does not match the update you are trying to install". Nebo jsem to špatně pochopil a je potřeba prvně nainstalovat anglickou verzi IE 8 (kteá by nainstalovat měla jít) a pak teprve použít IE8 MUI?
  čtvrtek 28. ledna 2010 16:12
 • POKUD MAS ANGLICKE WINDOWS S CZ MUI nainstaluj ANGLICKY IE a pak CESKE IE MUI

  Pokud je to jinak dej vedet JAK TO JE

  MP
  čtvrtek 28. ledna 2010 20:13
  Moderátor