none
MS Outlook 2007 - fotografie kontaktu pouze pro interní e-mailové adresy RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den, chtěl bych se někoho z Vás zeptat, zda-li jde přidat do outlooku fotografie k interním (firemním) e-mailovým adresám tak, aby fotografie byly viditelné pouze těmto interním e-mailovým adresám. Děkuji a přeji prima den. :) Radek
  úterý 4. října 2011 6:18

Odpovědi

Všechny reakce

 • Dobrý deň,

  Fotografie pridávate do svojich kontaktov v Outlooku a vidíte ich len Vy. Ak máte Win Server a Exchange, tak môžu byť aj tam (robí sa to cez ThumbnailPhoto atribút). Podľa všetkého by sa fotografie nemali posielať spolu s e-mailom. Ja používam len Outlook Social Connector a tam vidím foto kontaktov stiahnuté z FB a LinkedIn.

  Ak máte ale na mysli, že kontakt v Outlooku má 2 adresy (firemnú a osobnú) a chcete pri písaní firemného emailu vidieť foto a pri písaní na osobný email nie, tak to asi nepôjde, lebo je to stále jeden kontakt. Iba ak by ste ich spravili dva samostatné.
  Prípadne spresnite akú máte infraštruktúru a čo potrebujete dosiahnuť, lebo sa mi to nezdá celkom jasné. ;-)

  Peter

  úterý 4. října 2011 18:31
 • Dobrý den, Petře,

  předem Vám děkuji za reakci na můj dotaz. :) Nyní bych Vám upřesnil, jaká je moje představa.

  Každý pracovník naší firmy má svůj interní e-mail, který má koncovku "@firma123.cz". Rád bych docílil toho, abych ke každému z těchto kontaktů mohl přidat fotografii tak, aby byla viditelná v rámci interní komunikace - tj. všichni kolegové uvidí fotografie svých kolegů. Nastavení by mělo proběhnout na administrátorské úrovni, tj. jedna osoba přiřadí fotografie všem kontaktům. Rozhodně mi nejde o to, aby každý zaměstnanec si nastavení provedl osobně.

  V rámci externí komunikace (ven z firmy) bych však chtěl tuto funkčnost zakázat.

  Jinými slovy mi jde o to, aby se fotografie zobrazila těm adresátům, kteří splňují určité pravidlo - v tomto případě koncovka "firma123.cz".

  Děkuji Vám předem za případnou odpověď a přeji hezký den.

  Radek
  • Upravený Radek T středa 5. října 2011 7:14
  středa 5. října 2011 7:12
 • Dobrý deň,

  nepíšete akú máte infraštruktúru. Postup pre Exchange je tu http://blogs.technet.com/b/exchange/archive/2010/03/10/gal-photos-in-exchange-2010-and-outlook-2010.aspx

  Snáď pomôže.

  Peter B.

  • Označen jako odpověď Radek T pátek 7. října 2011 6:37
  středa 5. října 2011 12:16
 • Petře, děkuji, ten odkaz bude zřejmě to, co jsem potřeboval. :)

  Díky,

  Radek

  pátek 7. října 2011 6:37