none
Office 2010 - nákup multilicence RRS feed

 • Dotaz

 • Ahoj,

  potřeboval bych poradit s tím, jakou volbu licencování zvolit pro naší firmu. Chtěli bychom nakoupit cca 10 licencí Office Profesional Plus 2010. Je možné mít office licencované tak, že bychom měli třeba více počítačů (Pracovní PC + notebooky, které se využívají jen při cestách) a měli jen určitý počet licencí pro uživatele? Nebo je nutné mít každé zařízení licencované zvllášť?
  Chtěli bychom také využít výhod Software Assurance a mít nárok na novější verzi. Předpokládám totiž, že pokud bychom si předplatné SA pořídili až na konci roku, tak bychom mohli stihnout i novou verzi Office v roce 2013. Jde mi také o to, aby byl cenový model co nejvýhodnější. Jestli je třeba Office 2010 se SA dvakrát dražší než krabicové verze, tak je to asi trochu nerentabilní...
  Mohli by jste mi kdyžtak taky napsat, jaké jsou další výhody SA, resp co by jste mi poradili...
  Kde se dá toto předplatné získat? Jen od MS? Případně jestli nějaký konkrétní prodejce to prodává, tak bych byl rád za info.

  Díky za odpovědi:)
  středa 25. srpna 2010 17:25

Odpovědi

 • Odpověděl bych na toto jednoduše a stejně tvými slovy - zeptej se v Daquasu. Ostatně na MS Days Daquas byl, takže předpokládám, že tato kapitola je uzavřená :-).
  čtvrtek 23. září 2010 11:04