locked
přeinstalování notebooku asus do továrního nastavení RRS feed

 • Dotaz

 • Ahoj všichni, nevím jestli jsem na správném foru, ale pořebuju pomoc. Už tři roky se mi přehřívá počítač, ke konci je z něho úplně přímotop a po 5 minutách je tak horkej, že se vypne. I když mi v servisech tvrdí, že to muj problém nevýřeší, úspěšně to řeším přeinstalováním do továrního nastavení, tak jednou ročně. Jenomže jsem zapoměl jak jsem to dělal :-) Prosím poradíte?? F9 to není, nejedná se mi o operační systém,ale celý notebook, je to nějaký dvojklik myslím, prosím napište radu na toto forum.
  • Upravený Milos Puchta úterý 24. listopadu 2015 14:43 Ostatni zajima vysledek reseni take.
  úterý 24. listopadu 2015 14:23

Odpovědi

Všechny reakce

 • Kdyz potrebujete resit nejaky medicinsky problem, tak urcite nechcete, aby se tim zabyval doktor jen na dalku po telefonu. Sjednate si schuzku a resite problem u nej, pokud nemuzete, prijede doktor za vami.

  A stejne to je i s pocitacem. Opravdu jde o vec, kterou na dalku nevyresime.

  Muj odhad je ten, ze pokud neni nejaka soucastka vylozene vadna a "topi", pak muze byt problem ve spatnem prestupu tepla z procesoru na chladic nebo je zadreny ventilatorek chlazeni. Pokud se servisu do toho nechce, coz se nedivim*), budete muset najit nekoho, kdo se na to podiva, pokud se sam do dila nepustite. V casopisech obcas takove navody na opravu jsou (namety, i kdyz za jinym ucelem najdete napriklad v casopisu Computer 9/15 str.13)

  Vubec si nemyslim, ze by bylo dobre zacit preinstalaci Windows 7.

  Mozna lepsi forum pro takove problemy je answers.microsoft.com

  M

  *) V certifikovanem servisu vymeni celou zakladni desku...


  úterý 24. listopadu 2015 14:49
 • Chci pouze vědět jak dostat notebook asus do továrního nastavení, počítačům nerozumím, ale když mi tahle metoda 3 roky funguje, tak se nenechám zviklat. Již před třemi roky mi prodejce a servismen nutil raději nový počítač. Ten který měl na skladě a vidíte pořád slouží ten starý je to.... asus pro5di series, díky 
  úterý 24. listopadu 2015 15:36
 • To je opravdu specificke pro pocitac a vyrobce. Nasel jsem

  http://www.techprog.cz/tpknowledge/showdetail.php?cislo=86

  Pokud to nejde, je mozne, ze je zalozni oddil poskozeny. V tom pripade pouzijte recovery DVD. Pokud recovery DVD nemate, musite se obratit na servis vyrobce pocitace.

  Toto forum je urcene pro IT pro. Pro beznou komunitu je urcene forum

  answers.microsoft.com

  ASUS forum je zde

  https://vip.asus.com/forum/default.aspx?SLanguage=cs-cz

  M.

  úterý 24. listopadu 2015 17:07