none
Chybove hlašky po instalaci aktualizaci RRS feed

 • Dotaz

 • včera jsem si chtěl čistě nainstalovat OS od Microsoftu. Vše probíhalo v pořádku. Následně jsem samozřejmě instaloval všechny aktualizace po SP1 a když jsem si nastavoval systém, tak najednou z ničeho začala vyskakovat chybová hláška. Začalo se tak dít po instalaci všech aktualizací. 

  Jelikož jsem chtěl mít systém čistý a v pořádku, tak jsem si myslel, že se něco zvrtlo při instalaci, že se něco mohlo špatně načíst z boot CD OS. Tak jsem udělal formát a znovu.

  Opět po instalaci aktualizací obdobná chybová hláška... jen s tím rozdílem, že ukazovala jiné údaje. Tak mě to nedalo a na jiném PC kde jsem měl nainstalováno část aktualizací, tak jsem to zkusil zda i na druhém PC to dělá a zjistil jsem že ne. 

  Jedná se o nějakou aktualizaci týkající se IE 11 jako takového nebo nějaké aktualizace patřící k IE 11. Jedná se o to, že po instalaci všech aktualizací najedu ve Windows do Místní zásady a zabezpečení, tak vyskakuje chybová hláška Při analýze byla zjištěna chyba "Soubor C:/Windows/PolicyDefinitions/inetres.admx 

  řádek 3, sloupec 236
  řádek 795, sloupec 308
  řádek 34666, sloupec 250

  Také to dělá problém v prohlížeči událostí a někdy byl seznam nefunkční ....Týká se to jak 32bit tak 64 bit ... po odinstalaci IE 11 a aktualizací týkající se IE 11 hlášky zmizí a vše funguje jak má.

  nevíte co s tím tedy ?? nebo je na to nějaká aktuální oprava ??

  Mám nainstalované Windows 7 Ultimate 64bit a 32 bit .. dělá to u obou verzí ... Instalační DVD je originál Microsoft oficielně zakoupený u Alzy, a jedná se o krabicové verze.


  • Upravený pcasusm úterý 1. prosince 2015 14:28
  • Změněný typ Milos PuchtaModerator úterý 1. prosince 2015 15:26 Neni to diskuse , ale dotaz.
  úterý 1. prosince 2015 14:22

Odpovědi

Všechny reakce