none
Mizející pošta RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den, 

  snad jsem na tom pravým místě, kde se zeptat. Zrovna sem zaujala místo sekretářky v cestovní kanceláři, kde jsou emaily důležitou věcí. Jenže zrovna dneska se mi stala nemilá věc, když mi poslal klient svojí cestovní smlouvu, já odepsala a poté jsem chtěla smlouvu vytisknou.

  Bohužel se k mé smůle email smazal hned po odeslání odpovědi. Pracuji tam s Outlookem (nemůžu upřesnit verzi, ale stále tam mají XP a počítač je velice pomalý, pochybuju že tam mají nové verze) a i když sem nechala prohledat všech 800 mailů, nikde se email od klienta nenacházel. Také jsem s ničím nemanipulovala a byla jsem tam dnes už pátý den a nikdy se mi nic podobného nestalo. Nerada bych takto přicházela o důležité emaily.  

  Už jsem z toho docela vynervovaná, jelikož na internetu nikde nenacházím odpověd, která by mi pomohla a vyřešila můj problém. 

  Doufám že mi zde pomůžete s tímto problémem, abych pak neměla vroubek u šéfa :) 

  Děkuji

  pátek 10. srpna 2012 21:37

Odpovědi

 • 1. Predevsim by ve firme mel byt nekdo, kdo se o instalace na pocitacich stara.

  2. Nepisete jaky pouzivate postovni server ani jakou verzi Outlooku mate. Vetsina programu ma verzi schovanou pod Help -> About + nazev programu, presnejsi informaci u Outlooku dostanete takto

  http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Diagnosing-basic-problems-with-DirectX

  3. Pokud neco hledate na internetu, pouzivejte anglicka klicova slova. Odpoved najdete s vetsi pravdepodobnosti.

  4. To prave misto je spis answers.microsoft.com

  5. Zadejte si prosim do Googlu slova email disappears after reading outlook Dostanete radu odpovedi a vyberte tu, ktera se tyka Vaseho Outlooku.

  M.

  sobota 11. srpna 2012 6:00
  Moderátor