none
intune delka instalace office pack RRS feed

 • Dotaz

 • POuzivame intune pro instalace SW. Ted konkretne budu mluvit o office pack. Velikost okolo 5GB. Delka instalace cca 24 hodin. Kdyz jsem mluvil s MS, rikali, ze to je velke a ta delka je normalni. Ale proste se mi to zda extremne dlouhe. Podotykam, ze na PC celou dobu nikdo nepracuje, je zaply a je na siti. teastovano na ruznych sitich. Zdroje jsou umisteny u nas, nikoli na MS webu. Nemate nekdo podobnou architekturu pro porovnani delky istalace?

  DIky


  RV

  pondělí 11. ledna 2021 11:19

Všechny reakce

 • Standardni instalace 365office baliku z lokalniho mista vytvorena pres OfficeDeveloper ve standardnim AD prostredi trva nekolik minut.

  S Intune neumim slouzit. Ale nevidim duvod, proc by to melo trvat jinak, pokud je instalacni zdroj na stejne siti jako stanice.

  pondělí 11. ledna 2021 13:08
 • tak v radech minut nevim, prece jen BITS a prece jen rychlost site, ale rady  desitek hodin mi prijde prave uz dost.

  RV

  pondělí 11. ledna 2021 13:18
 • Dobrý večer, jak Office instalujete? Myslíte Office Pack konkrétně třeba Office 365 Apps for Enterprise nebo Office 2019 či něco jiného?

  Používáte tedy vlastní ODT s XML? Formou INTUNEWIN aplikace nebo PS skriptu? A otestovali jste, zda má Intune oprávnění k dané lokalitě najít potřebné soubory a po vypršení se pokouší o stažení z CDN?

  Vyzkoušeli jste nativní Office aplikaci? Neovlivňujete nějak nastavení Delivery Optimization?

  Instalace je pod uživatelem nebo počítačem?

  Běžně vídám nové instalace okolo 1 hodiny s naprosto plnými Office i Visio a Project na nové lokalitě s více jazykovými sestaveními. Následné jsou tak od 5 do 15 minut.

  sobota 30. ledna 2021 21:21
  Vlastník