none
Sdílené schránky v Office 365 RRS feed

 • Dotaz

 • Přemigroval jsem firmu, kde mají velkou schránku info@ (cca 45GB+Archiv). Schránku info jsem nastavil jako sdílenou.

  Přidal jsem k ní oprávnění pro cca 20 uživatelů kteří ji používají. Když jsem těmto uživatelům nastavil jejich emaily tak se automaticky v outlooku objevila i schránka info@ . To proběhlo v pořádku. Problém však nastal u několika dalších věcí:

  1. V této schránce pokud je zapnutý režim mezipaměti (cache) nefunguje vyhledávání. Vyhledávání funguje pouze ve schránce uživatele ke které je přiřazená sdílená schránka. Vyhledávání funguje pouze když je tato schránka v režimu online(bez zapnuté cache)
  2. Pokud zapnou režim konverzace nezobrazují se v této sdílené schránce odpovědi uživatelů. Ve schránce uživatele to je bez problémů
  3. Zkusil jsem u několika uživatelů přidat tuto sdílenou schránku jako další samostatnou schránku. Po té se již vše tváří že funguje jak má (problémy z bodu 1 a 2 se nevyskytují) ,  ale nevím zdali to takto můžu nastavit u všech 20 uživatelů. Na jejich starém Exchange serveru 2013, byl problém s maximálním počtem připojených uživatelů k této schránce a občas se některý z nich odpojil a dokud jsem neprovedl restart služby Exchange tak se schránka nesynchronizovala.
  Schránka byla v tomto případě nastavena jako samostatná (ne sdílená). Proto jsem se chtěl zeptat na správný postup jak toto vyřešit
  středa 27. března 2019 12:55

Všechny reakce

 • Ad vyhledavani:

  A vyhledavani nefuguje ani v pripade, ze je zapnuta cache a PRITOM je nastaveno necachovat sdilene schranky? Viz advanced nastaveni v uctu v profilu Outlooku.

  Ad odpovidani:

  A odpovidaji uzivatele opravdu za sdileny mailbox, nesla odpoved jako odesilatel osobniho uctu?  středa 27. března 2019 16:20
 • Jaká verze Office klienta? Máte zapnuté, že se odpovědi uživatelů propisují do sdílené schránky (nejen v Office před registry, ale přes EXO)?

  A sdílení je skutečně tak, že se jedná o Shared Mailbox, nebo klasickou schránku s oprávněními pro sdílení?

  sobota 30. března 2019 16:07
  Vlastník