none
komprimace zpráv v Outlook express

  Dotaz

 • Outlook Express se rozhodl komprimovat zprávy. Nevím z jakého důvodu ale odmazal zprávy za posledních 9 měsíců. Vůbec nevím kde je hledat?? Díky za pomoc
  úterý 29. března 2011 13:56

Odpovědi

Všechny reakce

 • Ahoj Petře,

  toto jsem podrobně řešil v tomto vlákně. Mělo by ti to pomoc. Pokud si tedy ještě nevysypal koš?!?!

  Hodně zdaru,

  Dan

  http://social.technet.microsoft.com/Forums/cs-CZ/windowsxpcs/thread/6417cbd5-8c86-4889-9a05-6d8bcffef192

   


  Dan-info
  úterý 29. března 2011 14:08
 • je to tam!! super. díky

   

  petr

  úterý 29. března 2011 20:39
 • Tak to jsem rád. Nejčastěji se to stane právě při překročení velikosti daného souboru, takže hlavně nezapomeň přesunout část zpráv do jiné složky (já si je např. dělím po letech) a tím se vejdu do maximálních 2GB. Pak tu složku znovu zkomprimuj, aby zmenšila velikost.

  Pěkný den,

  Dan

  PS: označ prosím odpověď


  Dan-info
  středa 30. března 2011 6:38
 • Outlook Express je jiz nepodporovany program. Upgraduj na Windows Live Mail ktery omezenim na 2GB netrpi

  MP

  středa 30. března 2011 7:40
  Moderátor
 • OE je opravdu starý produkt Mirku, ale já na něm jsem dodnes kvůli klávesovým zkratkám, které práci hrozně zrychlují a NNTP. Tento důvod již asi vzal za své, což jsme řešili jinde, ale z druhé strany: krom omezení velikosti mi opravdu nic nebrání dál OE používat. Poštu si třídím podle pravidel automaticky a jednou za rok přesunu zprávy do "archivní" složky, takže ke 2 GB se normálně ani nepřiblížím. Samozřejmě mažu (přes shift) všechny videa, pps přáníčka a jiné ptákoviny. To ostatní je v pohodě.

  Abych nevypadal jako úplný dynosaurus (naše děti je ale milují:-) ), tak jsem přes MS update zkusil nainstalit WLM, ale bohužel se nepovedlo. Zkusil jsem najít podle čísel chybu, ale jen že mám zapnout internet. Fakt vtipný od MS. Zkusil jsem i ručně, ale stejné chyby. Takže jsem to zatím odložil.

  Tak ať žije historie :-)

  Dan


  Dan-info
  středa 30. března 2011 7:55