none
Uprava mena odosielatela e-mailu v sluzbe outlook.com

  Dotaz

 • Dobry den

  poskytovatel e-mailu neprevadzkuje SMTP server - tuto e-mailovu adresu pouzivam na prihlasovanie do uctu a sluzieb.

  Z tohto dovodu som bol nuteny pouzit pri nastaveni v outlook.com ponuku: Ozubene koliesko - Moznosti - Pridat konto na odosielanie a prijimanie - zasielanie z outlook.com.  Po odoslani e-mailu sa objavi adresatovi nasledovne:

  outlook_********@outlook.com; v zastúpení; Michal Š*** [*****@atlas.sk].

  Uvedenie mena nepovazujem za nedostatok, ale zaujimalo by ma ci je mozne v takomto pripade (poskytovsatel sluzbuy neprevadzkuje SMTP) vypnut oznamenie:  outlook_********@outlook.com; v zastúpení; 

  Dakujem za odpovedMichal Stefanko

  úterý 31. května 2016 11:49

Odpovědi

 • Nelze to, protože by se jednalo o falšování emailu - vydáváš se za někoho, kdo nejsi, jelikož outlook.com není poštovní server obsluhující doménu atlas.sk.

  Vždy používej pouze poštovní servery, které jsou uvedené jako poštovní servery dané domény, tedy pro odesílání pošty z adres atlas.sk používej POUZE poštovní servery atlas.sk, jinak se vystavuješ obrovskému riziku, že pošta bude zařazena do spamu nebo zcela zahozena. Pokud atlas.sk nemá své vlastní SMTP servery, pak je nejlepším řešením přejít k jinému (normálnímu) poskytovateli emailových služeb. Například outlook.com, kde již evidentně schránku máš.

  úterý 31. května 2016 17:33