none
Office účty - převod RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím

  Mám problém. Ve firmě má každý PC Office. Když čas od času chci přeinstalovat OS, musím je nainstalovat znovu.
  Tak tedy seženu instalačky zde http://office.microsoft.com/cs-cz/products/stazeni-zalohovani-a-obnoveni-produktu-microsoft-office-FX103427465.aspx
  Jenže problém je, že těsně před stažením je nutnost přihlášení. Jenže problém je v tom, že když se tenkrát office koupil k PC, už tam byl a na nikoho to zřejmě daný sestavovatel PC neregistroval. Jak je to možné?!?! Jak sehnat office instalačku aniž bych musel na někoho přihlašovat? Oni ti co připravují nové PC ve firmách to také musí umět bez přihlášení ne? 
  Pro ujasnění - office jsou kupovaný legálně ale pouze ty bez optického média - kvůli ceně. 

  Je to v tom bordel, protože nechci pak každému zaměstnanci na jeho firemní e-mail vytvářen účet na Live ID. Není to slušné vytvářet na něčí e-mail registraci.

  Druhý problém
  Čas kvapil a již jsem musel instalovat několika PC office. Tak jsem to přihlásil zatím na sebe když to chtělo před tím stažením ten login. No jenže, mám tam teď plno office a nechci to tak mít. Dá se ten účet zrušit a přihlásit pak office na někoho jiného? Protože když zruším účet ke kterému jsou přiřazené office, tak se musí přece nějak vyřešit že office jsou použitelné ještě když budou chtít být znova staženy záložní soubory ne?

  Napadlo mě změnit hlavní alias na firemní, ale to nejde, protože byl odtamtud před měsícem zrušen a když ho tam teď chci vytvořit, tak i když alias firmy je zrušen, píše mi to že je obsazený. 

  Můžete mi prosím odpovědět na mé dotazy případně pomoct? Děkuji Vám převelice a přeji krásný den. 

  čtvrtek 12. září 2013 9:21

Odpovědi

Všechny reakce