locked
WINDOWS XP-CZ625 RRS feed

 • Dotaz

 • CZ625:Jak je možné provést čistý restart počítače s operačním systémem Windows XP.
  Nefunguje mi jedna hra C MC DIRT.Tech. podpora mi napisal co mam robit.Ale ani tak nemozem tuto hru hrat.Co mam dalej robyt?

  středa 23. prosince 2009 15:24

Odpovědi

 • Primarne se obrat na vyrobce hry.

  Sekundarne se podivej zda nad CD ROM nevisi nejake filry a pokud ano zkus je smazat

  MP
  úterý 29. prosince 2009 12:52
  Moderátor

Všechny reakce

 • Ahoj,
  Co presne ti napisala tech. podpora? A o jakou tech. podporu se jednalo (vyrobce hry)? Jak se projevuje problem se hrou?

  MP
  středa 23. prosince 2009 18:26
  Moderátor
 • Windows xp nevie precitat kod z cd-ka z hry.Aj ked mi u z jeden kod poslali .Hra je nehratelna. www.cdprojekt.cz mi poredil co je dole 836330CZ625. Ale ani po tom nefungovala hra kedsom spravil co je dole napisane.

  836330 CZ625:Jak je možné provést čistý restart počítače s operačním systémem Windows XP.

  Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

  Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

  Souhrn

  Tento článek popisuje postup, který umožní deaktivovat spouštění programu po sta...

  Tento článek popisuje postup, který umožní deaktivovat spouštění programu po startu systému, deaktivovat uživatelské nastavení a deaktivovat použité ovladače pro řešení problémů ve Windows XP. Tato procedura se nazývá „čistý restart“ nebo také „čisté spuštění“ operačního systému.

  Důsledkem provedení kroků popsaných v tomto článku může být dočasná ztráta funkčnosti některých aplikací. Obnovením původního nastavení se obnoví také funkčnost těchto aplikaci, ale mohou se opět objevit chybová hlášení.

  Čistý restart počítače s operačním systémem Windows XP: Poznámka: Pro provedení těchto kroků musíte být přihlášen jako lokální administrátor nebo jako uživatel s oprávněním Administrator. Jestliže je počítač přihlášeni k síti, mohou síťová nastavení bezpečností politiky zabránit úspěšnému dokončení tohoto postupu.
  1. Klepněte na tlačítko Start a vyberte položku Spustit. Do dialogového okna Otevřít zapište „msconfig“ (bez uvozovek) a potvrďte klepnutím na tlačítko OK.
  2. Na záložce Obecné vyberte položku Výběrové spuštění a zrušte zaškrtnutí u položek Zpracovat soubor System.ini, Zpracovat soubor Win.ini a Načíst položky Po spuštění.
  3. Na záložce Služby zaškrtněte položku Skrýt všechny služby společnosti Microsoft a poté klepněte na tlačítko Zakázat vše.
  4. Provedené změny potvrďte klepnutím na tlačítko OK a klepnutím na tlačítko Restartovat restartujte počítač.
  5. Po restartu počítače ověřte, zda problém přetrvává.

  Poznámka: Zkontrolujte nastavení na záložce Obecné, zda položky, u kterých jste zrušili zaškrtnutí, jsou stále deaktivovány. Jestliže položky nejsou zaškrtnuty, pokračujte krokem 6. Jestliže je položka Načíst systémové služby jako jediná nezaškrtnutá, neprovedli jste „čistý restart“ počítače. Jestliže jsou ostatní položky, které jsme deaktivovali v krocích 2 a 3, stále deaktivovány a problém přetrvává, obraťte se prosím na výrobce aplikace, která tento problém způsobuje, resp. na výrobce aplikace, u které se v prostředí nástroje msconfig opět objevilo zaškrtnutí.

  Jestliže není zaškrtnuta ani jedna položka a problém přetrvává, opakujte kroky 1 – 5 a na záložce Obecné zrušte zaškrtnutí také u položky Načíst systémové služby. Tento krok dočasné pozastaví spuštění některých systémových služeb (např. Plug&Play, Síťová připojení, Protokol událostí) a odstraní všechny body obnovení funkce Obnovení systému. Tento postup neprovádějte v případě, že chcete ponechat body obnovení vytvořené funkcí Obnovení systému nebo v případě, že pro ověření odstranění problému potřebujete využít některou službu společnosti Microsoft.
  6. Klepněte na tlačítko Start a vyberte položku Spustit. Do dialogového okna Otevřít zadejte „msconfig“ (bez uvozovek) a potvrďte klepnutím na tlačítko OK.
  7. Na záložce Obecné zaškrtněte položku Zpracovat soubor System.ini, klepněte na tlačítko OK a klepnutím na tlačítko Restart restartujte počítač. Jestliže se problém objeví, je způsoben chybným záznamem v soubor System.ini. Jestliže se problém neobjevil, opakujte postup pro jednotlivé položky Zpracovat soubor Win.ini, Načíst položky Po spuštění, Načíst systémové služby (byla-li tato položka deaktivována) dokud se problém neobjeví. Jakmile se problém objeví, je způsoben chybným záznamem v položce, kterou jste zaškrtli jako poslední.

  Poznámka: Společnost Microsoft nedoporučuje používat Nástroj pro konfiguraci systému pro editaci souboru Boot.ini.

  Jak je možné spustit službu Windows Installer:
  Poznámka: Služba Windows Installer se nespustí v případě, že jste v Nástroji pro konfiguraci systému zrušili zaškrtnutí u položky Načíst systémové služby. Chcete-li přesto používat službu Windows Installer, musíte ji spustit ručně.
  1. Klepněte na tlačítko Start, vyberte položku Ovládací panely.
  2. Klepněte na ikonu Nástroje pro správu (nebo Výkon a údržba a poté Nástroje pro správu).
  3. Vyberte položku Služby.
  4. V seznamu služeb vyhledejte službu Windows Installer.
  5. Klepněte pravým tlačítkem na položku Windows Installer a z nabídky vyberte položku Spustit.

  Jestliže spustíte instalaci jakékoli aplikace, která využívá službu Windows Installer, bez ručního spuštění této služby, objeví se následující chybové hlášení:

  Služba Windows Installer není dostupná.  Jak je možné vrátit zpět provedené změny:
  1. Klepněte na tlačítko Start a vyberte položku Spustit. Do dialogového okna Otevřít zadejte „msconfig“ (bez uvozovek) a potvrďte klepnutím na tlačítko OK.
  2. Na záložce Obecné vyberte položku Normální spuštění – načíst ovladače zařízení a služby.
  3. Klepněte na tlačítko OK a klepnutím na tlačítko Restartovat restartujte počítač.

  čtvrtek 24. prosince 2009 9:23
 • Dakujem za rychlu odpoved!!!! A za rychle technicke riesenie!!!!!!
  úterý 29. prosince 2009 10:28
 • Dakujem za rychlu tech.pomoc!!!!!!
  úterý 29. prosince 2009 10:29
 • Primarne se obrat na vyrobce hry.

  Sekundarne se podivej zda nad CD ROM nevisi nejake filry a pokud ano zkus je smazat

  MP
  úterý 29. prosince 2009 12:52
  Moderátor