locked
Registrace Office 365 RRS feed

 • Dotaz

 • Chceme začít využívat Office 365, jsme střední škola. V úvodu uvažujeme o plánu A2. http://www.microsoft.com/cs-cz/office365/education/compare-plans.aspx

  Nejsem schopen se proklikat k jeho aktivaci. Jedná se o bezplatnou verzi. V květnu na workshopu jsem se dověděl, že si můžeme vyzkoušet Office365, máme si dát trial verzi a vybrat E3. Máme tedy momentálně trial plán E3 a chci přejít na A2. V položce zakoupení předplatného však vidím jen Plán E. V té testovací verzi jsem použil náš reálný název. Potřebuji tedy buď překlopit E3 na A2 nebo zrušit E3 a vytvořit E2.

  Co mám udělat?

  Předem děkuji

  Jirka

  středa 25. července 2012 12:38

Odpovědi

 • Dobrý den,

  bohužel přechod z Planu E3 na A2 není možný. (stejné jako u planu z P1 na E)

  Musíte na stránce  http://www.microsoft.com/cs-cz/office365/education/compare-plans.aspx vytvořit novou registraci 30denní zkušební verzi.

  Při vytvoření TRIAL verze, získáte plan A3 na 30dní zdarma.

  Pro získání planu A2 musíte zadat a ověřit vlastnictví Vaší veřejné domény (př: skola.cz). Poté budete mít k dispozici A2 plan zcela zdarma.

  Mé doporučení:

  před novou registrací zrušte a nechte uzavřít stávající TRIAL registraci planu E3 - toto je potřeba koordinovat s technickou podporou pro služby Office 365 pouze v AJ (tel: 800 701 371). Důvod ukončení je "uvolnění" Vámi použité domény při registraci (př: skola.onmicrosoft.com). V případě, že TRIAL E3 službu neuzavřete, tak nebudete moci tuto doménu použít v nové registraci. Tato doména (skola.onmicrosoft.com) je použita při vytváření portálů služby SharePoint online a nelze ji již v budoucnu změnit.

  S pozdravem

  Petr Špetlík (MS)

  čtvrtek 26. července 2012 12:34