locked
nezobrazuje se pevný disk RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den, v počítači mám fyzicky dva pevné disky, nainstaloval jsem Windows 7 Home Premium, vše proběhlo v pořádku ale nyní vidím jenom jenom jeden disk a to ten, na který jsem nainstaloval Windows, ten druhý se sice normálně hlásí ve správci zařízení a je u něj napsaný, že pracuje správně ale když kliknu na tento počítač tak vidím jenom ten jeden. Jsem už celkem zoufalej protože zrovna na tom co nevidím mám celou svou zálohu. Díky za rady.
  pátek 4. prosince 2009 18:33

Odpovědi

Všechny reakce

 • a ve spravci disku (diskmgmt.msc) videt je a jeho oddily maji priraxena pismena nebo jsou nekam namountovany?

  MP
  pátek 4. prosince 2009 18:55
 • Tak jsem spustil tu správu disků a tam jsem přiřadil písmeno a už to jede:). Problém byl právě v tom, že jsem nemohl v těch sedmičkách nikde najít tu správu disků, až teďka jsem to spustil přes Vámi zmíněný "diskmgmt.msc". A můžete mě prosím ještě poradit kde najdu tu správu disků? Díky.
  pátek 4. prosince 2009 19:03
 • sprava disku JE MMC snapin DISKMGMT.MSC  a najdes jej v %windir%\System32\compmgmt.msc. Myslim ze jsi ji ovsem uspesne nasel, co jeste hledas? :)

  NAKLIKAS ji jiz druhe tisicileti stejne: treba v computer - prave tlacitko - manage (coz je ovsem snapin COMPMGMT.MSC ktery se sklada ze snapiny diskmgmt.msc, lusrmgmt.msc, fsmgmt.msc, devmgmt.msc etc etc )

  MP

  pátek 4. prosince 2009 19:57