none
Písmo ve Wordu 2007 RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den, používám Word 2007 a dnes po zapnutí počítače jsem zjistila, že ve všech dokumentech se mi změnilo písmo, kdy se místo písmen s háčky a čárkami objevují čtverečky. Nevíte jak písmo v dokumentech hromadně změnit, aniž bych to musela měnit u každého dokumentu zvlášť?
  středa 14. listopadu 2012 15:21

Odpovědi

 • Děkuju moc za rady. :-) Nakonec jsem to vyřešila nejjednodušeji a to přeinstalací Wordu. Každopádně před přeinstací jsem si všimla, že se mi v Pismu neobjevuje např. Calibri, ale teď už je to všechno opět v pořádku. Ještě jednou děkuju.
  pondělí 19. listopadu 2012 20:56

Všechny reakce

 • Dobrý deň,

  pozrite si toto http://support.microsoft.com/kb/918791 A tiež skúste napísať čo sa stalo s PC predtým ako nastala táto zmena? Myslím napr. zmenu konfigurácie, aktualizáciu, inštaláciu, vírus, ....

  PB

  středa 14. listopadu 2012 19:28
 • Měla jsem nějaký problém s aktualizací, kdy mi vyloženě nešel počítač aktualizovat, teď by to ovšem mělo být s aktualizací v pořádku. Jinou změnu si neuvědomuji a písmo zůstává stále špatné.
  středa 14. listopadu 2012 20:17
 • Zkoušela jsi se vrátit obnovou systému do doby, kdy to fungovalo správně?

  http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/products/features/system-restore


  JCH

  středa 14. listopadu 2012 20:57
 • Mohli by ste ešte spresniť, či sa to týka všetkých fontov alebo len nejakého špecifického? Robí to len vo Worde alebo aj v iných aplikáciách? Zmenili sa len existujúce dokumenty a nové sú v poriadku? Chyba sa vytlačí alebo je len na obrazovke? Ako vyzerá dokument, keď ho otvoríte na inom PC? Spustite Word v núdzovom režime čo to bude robiť. Máte inštalovanú nejakú pdf tlačiareň? Hĺbkovú antivírovú kontrolu ste spravili?

  Pýtam sa preto aby sa dalo jednoduchšie identifikovať čo to môže byť. ;-)

  PB

  středa 14. listopadu 2012 21:40
 • V obnovení systému se bohužel dostanu jenom do dne, kdy už písmo nefugnovalo správně.
  čtvrtek 15. listopadu 2012 11:57
 • Dělá mi to jen u některých písem, ty nejjednodušší (např. Times New Roman, Arial) fungují bez problému. Ale když chci dát ozdobnější písmo, tak mi to nefunguje, jak má, přestože předtím nikdy nebyl problém. Dělá to jen ve Wordu a změnili se existující soubory i nové; některé dokumenty, které jsem stáhla někde z internetu fungují bez problému i s ozdobným písmem a většina z nich ne.  Zatím jsem neměla možnost vyzkoušet dokument na jiném počítači, ale vyzkouším to. V nouzovém režimě vypadá písmo pořád stejně a antivirus (Microsoft Security Essentials) nic nenašel.
  čtvrtek 15. listopadu 2012 22:50
 • Zkuste nastartovat Word v safe mode http://office.microsoft.com/en-us/word-help/command-line-switches-for-microsoft-office-word-2007-HP010164010.aspx

  M.

  pátek 16. listopadu 2012 8:47
  Moderátor
 • V safe mode je písmo pořád špatné. Jinak jsem vyzkoušela nějaký dokument otevřít na jiném počítači a u něho není žádný problém.
  sobota 17. listopadu 2012 9:36
 • Skúste spustiť diagnostický nástroj cez štart > MS Office > .... To vyhľadá prípadné chyby v inštalácii Office a opraví ich. Skontrolujte či nemáte v systéme nejakú virtuálnu pdf tlačiareň. Keď na inom PC uložíte ten súbor v inom formáte (doc - docx - rtf), ako to potom vyzerá na tom problémovom PC?

  Keď pozriete do C:\Windows\Fonts tam sa zobrazuje písmo správne keď ho otvoríte v náhľadovom okne?

  Ešte možno skúste vymazať globálnu šablónu normal.dotm. Pri spustení Wordu sa vytvorí nová.

  PB

  neděle 18. listopadu 2012 12:25
 • Děkuju moc za rady. :-) Nakonec jsem to vyřešila nejjednodušeji a to přeinstalací Wordu. Každopádně před přeinstací jsem si všimla, že se mi v Pismu neobjevuje např. Calibri, ale teď už je to všechno opět v pořádku. Ještě jednou děkuju.
  pondělí 19. listopadu 2012 20:56