none
Vzdálené webové pracoviště (Remote Web Workplace) RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,
  chtěl bych poprosit, zda by byl někdo ochotný pomoct mi rozchodit funkci RWW na Windows 2003 SBS (SP2). Bohužel informace co jsem dohledal, nestačily k tomu abych to nějakým způsobem alespoň částečně zprovoznil (různé nastavování routeru, portforwarding a nevím co ještě, nestačilo). Takže to bude potřeba vysvětlil asi krok za krokem. Ve spravování serveru a celkově síťových připojení se moc nevyznám, takže to bude chtít opravdu trpělivost a vysvětlit podrobně. Takže pokud se někdo takový najde budu jen rád. Veškeré potřebné informace, které budou potřeba poskytnu, ať už se bude jednat o printscreeny nebo nějaké výpisy, logy.

  Předem díky
  středa 19. srpna 2009 8:00

Odpovědi

Všechny reakce

 • Dobrý den,

  to by neměl být problém, samotná instalace/konfigurace RWW je jednoduchá, pak jde o to, přenastavit ISA server popř. router. Popište mi prosím, co už jste udělal a v které fázi jde. Funguje vám RWW alespoň interně? http://<nazev_serveru>/remote

  S pozdravem
  čtvrtek 20. srpna 2009 14:20
 • Dobrý den,

  tak se mi alespoň podařilo rozchodit VPN, takže nevím, kde je u toho RWW problém.

  Bohužel težko můžu popsat v jaké fázi jsem, protože jsem nenašel žádný postup, podle kterého bych mohl postupovat. Prostě to bylo pokus omyl (co jsem dohledal v nápovědách, diskuzích na internetu nebo odborné pomoci ve windows), bohužel bez úspěchu.
  Můžeme prosím tedy začít nějak od začátku? K vašemu dotazu, počítám, že interně RWW nefunguje, pokud mám tedy název serveru správný "schfs1.schinkmann.local" (případně různé kombinace tohoto, název zjištěn přes "Tento počítač -> Vlastnosti -> Název počítače - Úplný název počítače). Při zadávání IP adres (http://ipadresaserveru/remote), což by mělo také fungovat, také nic. Jak jsem psal výše bude to semnou asi složité, protože jsem v tomto takový samouk a prostě jen zkouším a testuju.

  S pozdravem
  pátek 21. srpna 2009 8:54