locked
Propojení WM s hardwarem RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den, rád bych se zeptal nakolik je systém Windows Mobile propojen s hardwarem na kterém běží. Konkrétní problém, který mám, je následující:

  Můj telefon Samsung i900 Omnia po pokusu o otevření hlavního menu nebo nabídky start zamrzl. Volat šlo, i listovat a doplňovat kontakty, spouštět aplikace z plochy šlo, nadstavba tzv. widgetů fungovala. Z reklamace se telefon vrátil s tím, že je zoxidovaný a reklamaci neuznávají. A mě by zajímalo, zda oxidace může mít takovýto vliv na WM, že funguje, jen se zasekne při výše uvedených situacích. Z logiky bych soudil, že je to softwarová záležitost. V případě oxidace by se telefon přece vůbec nezapnul nebo by se zasekl už při nabíhání systému.

   

  čtvrtek 10. června 2010 13:02

Odpovědi

 • Jestli je tam něco zoxidované, tak nemůžeš bohužel vědět co všechno...je možné, že když se otevře startmenu tak se přistupuje k nějakým částem HW právě přes tu nefunkční sběrnici...PS-moc bych jim ale nevěřil, že je tam něco zoxidované...ty servisy jsou pěkný šmejdi...:) každopádně bych vyresetoval telefon do továrního nastavení a uvidíš...
  pátek 11. června 2010 5:47

Všechny reakce