none
KB963093 zpusobuje problemy s WIFI

  Obecná diskuse

 • Ahoj,
  po instalaci "WindowsServer2003.WindowsXP-KB963093-x86-ENU.exe" se nekteri uzivatele s NB nemohou pripojit k WIFI sitim. Neziskaji od routeru IP adresu. Tento update souvisi s Windows Search: http://www.microsoft.com/technet/security/Bulletin/MS09-023.mspx . Po odinstalaci uptatu WIFI opet jede. Na internetu jsem nasel stejne reseni pouze na jednom anglickem foru, takze si myslim, ze Microsoft o tomto problemu nevi. Muzete prosim o tomto informovat odpovedne lidi? Dekuji.

  čtvrtek 18. února 2010 8:57

Všechny reakce

 • Dobrý den,
  tak to je nemilé, naštěstí jste "původce" problému našel, tedy spíše řešení v podobě odinstalace KB963093.

  Jak sám píšete "někteří uživatelé", mě se daný problém zreprodukovat nepodařilo. Myslím, že tedy bude problém v určitých konfigracích či v kombinaci s ovladači či jiným softwarem na PC přítomným. Aktualizace ovladačů (případně jinou verzi) jste zkoušel, neběží nějaká utilita pro správu síťových připojení, aktualizace firmwaru routeru, dočasná odinstalace firewallu či antiviru třetích stran? Mohl byste prosím poskytnout bližší informace o systémech, jejich konfiguraci či nastavení, kde se problém vyskytuje, aby byl případný report komplexní. Díky

  Věřím, že US Fóra jsou jistě sledovanější, pokud se problém skutečně projevuje ve větším množství a je způsoben touto aktualizací, jistě se brzy dočkáme její opravy.

  Případně se můžete obrátit sám na Technickou podporu společnosti Microsoft na čísle - 841 300 300 - zde to již předají správné produktové skupině, pokud se chyba potvrdí.

  Originální vlákno: Windows 7 wireless connection problem
  čtvrtek 4. března 2010 7:33
  Vlastník