locked
public folder RRS feed

 • Dotaz

 • Prosím o radu ohledně Exchange 2007 sp1 vše na jednom serveru . Máme nainstalovaný public folder který byl používán jen zkušebně třemi lidmi a to jen pár dní.
  Posléze jsem chtěl public folder odinstalovat, v console na dané db jsem dal remove a vyskočila mi hláška:
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  The public folder database 'public_folder_SZU' cannot be deleted.

  Error:
  The public folder database "POSTA\LKU_public_folder\public_folder_LKU" contains folder replicas. Before deleting the public folder database, remove the folders or move the replicas to another public folder database. For detailed instructions about how to remove a public folder database, see http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=81409.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------
  Když v IE použiji link z error přesměruje mě to na řešení kde je popsané to samé co dělám console a je tam navíc adekvátní řádkový příkaz do Power Shell .
  Takže pořád nic nevim, prosím tedy o radu jak regulérně odinstalovat - zrušit public folder db. Děkuji


  úterý 5. ledna 2010 15:31

Odpovědi

Všechny reakce

 • Jen se zeptám, reflektoval jste tu poznámku v KB?

  If you have not moved public folder replicas to another server, or if you have not removed all of the public folders in the public folder database, you will receive an error stating that the public folder database cannot be removed because it contains public folder replicas. For detailed instructions about how to remove public folders, see Removing Public Folder Databases (http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc164367(EXCHG.80).aspx).
  • Označen jako odpověď Jarek_S úterý 5. ledna 2010 16:19
  úterý 5. ledna 2010 15:37
 • Takže, jestli to dobře chápu, tak public folder jsem nikam nepřesouval , celý Exchange máme na jednom stroji. A také všechny veřejné složky byli odstraněny - v konzole když si otevřu public folder z tools, ale jsou tam ještě "system public folder" a ty odstanit nejdou. 
  úterý 5. ledna 2010 16:29