none
Rozšíření, ADK, SDK . . . RRS feed

 • Obecná diskuse

 • Dobrý den, různá rozšíření která jsem instaloval pro mne nakonec neměli žádný přínos ale po zpětné reinstalaci Win10 v systému zůstává velmi mnoho instancí kterých se dlouho nemohu zbavit. Bohužel podpora jaková nefunguje - nic víc než přečtu v nápovědách které v podstatě neřeší můj problém a který bohužel ani neumím přesně specifikovat....  Nikdo z nás nepoužívá localhost, ISS, Azure, Server, Hyper-V a mnoho dalšího - mám zájem o čisté základní Windows. Pro představu jakákoliv varianta čistého formátu a instalace končí stejně - složka Windows se sama nesmyslně rozrůstá v rádech staticíc souborů v jedné složce. Microsoft nahrazuje původní ovladače za nefungující, data z USB a externích disků se ztrácí (SCSI) atd. atd. atd. Trávil jsem marně desítky hodin ale nemám na to buňky... Prosím o pomoc kterou rád uhradím. Děkuji. 
  středa 19. ledna 2022 9:15

Všechny reakce

 • Já se přiznám, že jsem to vůbec nepochopil. To řešíš domácí počítač nebo firemní prostředí?

  Co znamená "mám zájem o čisté základní Windows"? Jaké Windows, server nebo stanici?

  A když máš tedy zájem o čisté základní Windows, proč jsi instaloval další software?


  BB

  středa 19. ledna 2022 10:04
 • Ano, "cista instalace" Win10 je velka nekolik desitek GB (rekneme 25GB) a obsahuje i nekolik stovek tisic souboru. Takovy je stav sveta.

  Proste stav z Win9x, ktere mely par MB a obsahovaly cca 2000 souboru je nenavratne pryc. I tak DOSovi staromilci breceli, protoze DOS mel prece jen 1MB a v podstate stacilo cca 10 zakladnich souboru.

  Proc to resime? Resp. co mi ma prinest mensi velkost na disku a mensi  pocet souboru?
  středa 19. ledna 2022 10:54
 • Dowedaa,

  prisel sis pro radu, nebo stezovat?

  Jsi na komunitnich forech - jsme uzivatele jako ty a radi ti poradime, pokud budeme vedet, moci a chtit. Naopak pro zpetnou vazbu NEJSI na vhodnych forech.

  MP

  středa 19. ledna 2022 17:14
  Moderátor