locked
Opakované padání internetu. RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím. Mám jeden dotaz. Od doby co jsem reinstalnul OS (windows 7). Mám potíže s padáním internetu. Když spustím nějakou hru (online), ale myslím že i normální offline, tak přibližně po 30minutách hraní spadne internet. Když hraju se svým kamarádem a on se chce připojit na mojí IP adresu tak pokaždé musím zjištovat jakou mám. Protože se mi IP adresa mění každý den(Myslíme se že to by mohlo být částí toho problému.). Opravdu nemám ani tušení co by stim mohlo být. Pokud dám "Odstranit potíže" v Centrumu síťovích připojení a sdílení, tak to opraví problém "Výchozí brána není dostupná" a internet jede znovu. Pokud spustím hru znova, stane se to samé. Opravdu už toho mám docela plné zuby. Ocením každou pomoc.

  Děkuji předem..

   

  úterý 3. srpna 2010 19:21

Odpovědi

 • Zacni tim ze popises jake pouzivas pripojeni, dale pouzitou sitovou kartu a verzi/zdroj ovladacu.

  Ze mas dynamickou IP je veci smlouvy s tvym ISP

  MP

  úterý 3. srpna 2010 19:46

Všechny reakce

 • Zacni tim ze popises jake pouzivas pripojeni, dale pouzitou sitovou kartu a verzi/zdroj ovladacu.

  Ze mas dynamickou IP je veci smlouvy s tvym ISP

  MP

  úterý 3. srpna 2010 19:46
 •  

   

  Poskytovatel - UPC

  Realtek
  Datum ovladače - 17.11.2009
  Verze ovladače - 7.10.1117.2009  Popis: Realtek PCIe GBE Family Controller


  Protokol DHCP je povolen.: Ano

  IPv4 adresa: 89.103.85.209

  Maska podsítě IPv4: 255.255.255.0

  Výchozí brána IPv4: 89.103.85.1

  úterý 3. srpna 2010 20:37
 • Zacni tim ze si zaktualizujes ovladac (http://www.realtek.com.tw/).

  Jak jsi pripojen? Primo do kabeloveho modemu? Podivej se do jeho statistik zda nedochazi k vypadkum (staci zoxidovany/nedotazeny kontakt)

  MP

  středa 4. srpna 2010 5:11
 • Jelikož nejsem žádný profesionál ohledně ovladačů a zjišťování údajů o mém připojení, tak statistiky a ovladač podle síťové karty nenajdu. A ano mam připojení od UPC kabelového modemu.
  středa 4. srpna 2010 11:40
 • Možna bys měl poupravit přispěvek jeho nadpis - rozumím li dobře situaci surfovat můžeš bezproblémů,proble nastává jakmile spustiš hru - spadne net,aspon tak ses vyjadřil že do 30 minut je dole.Maš upc a autodhcp tak udělej pokus to co tam je nazvano jako  Připojeni k mistni siti nahrad tim jak to maš pojmenované ty,než začneš hrat spust toto

  netsh interface ipv4 set address name="Připojení k mistní siti" source=dhcp
  netsh interface ipv4 set dnsserver name="Připojení k mistní siti" source=dhcp
  ipconfig /flushdns
  ipconfig /renew "Připojení k mistní siti"   

  No a pokud ti to během těch 30 minut opět padne tak až potom vydoluj log.

   

  středa 4. srpna 2010 17:15
 • Chápeš to správně. Sice jsem z toho co jsi napsal moc nic nepochopil, ale pokusím se něco takovýho udělat..
  středa 4. srpna 2010 21:05
 • Napiš cmd do prohledat soubory a programy.To jak je napsane Připojení k místní siti nahrad tim jak to maš pojmenovane ty.Centrum siti nebo jak to je v seven ,tam jdi - vlevo klikni na změnit nastavení adapteru.A tak jak je pojmenovaný - to je ten nazev co hledaš nad Network a popisem adapteru,dejme tomu maš Realtec jakožto hardware - střelba naslepo ode mne :-) tak to vyměn mezi těmi uvozovkami,to co je uplně nahoře.Defaultně lide mají ale přesně to co popisuji v přikaze.

  Nasledně vlož do okna cmd ten přikaz odentruj.Chvili počkej a pote spust sitovou hru.Pokud ti to padne a lepší bude když si to najdeš sam tak napiš do start prohledat - Prohližeč udalostí - nahoře se ti objeví klik,spust.No asi takto to udělej uplně první at se v něm orientuješ.Ted jsou dvě cesty zkus jestli zvladneš vytvořit vlastní zobrazení,mohl bych pastnout script ale nechci to zamotat.takže dej vytvořit vlastní - objeví se  protokolovat - poslední hodina.pokud pišeš že je to prostě 30 minut tak dej hodinu.Uroven - dej kritická,chyba,podrobnosti - doufam že jde o chybu a ne o vlastnost.

  Pod tim podle protokolu rozklikni a vše a podle udalosti - rozklikni a vše.Ok potvrd.Objevi se okynko nazev.Pojmenuj jako muj problemsesiti - třeba...Nasledně spust tu hru.Pokud to spadne vrat se do eventlogu neboli prohližeče udalostí a sem pastni co to tam piše.Pokud toho bude hodně zkus selským rozumem to profiltrovat na souvislost hra - sit.Mohl bych ti dat navod jak vyfiltrovat udalosti ale zda se mi že je to už i tak na tebe hodně.

  Prostě nejdřív si připrav log aby logoval poslední hodinu - a aby vystup byl ve vlastni a pojmenovaný nazvem který pro tebe bude jednoznačný - to je to co poisuji od vytvoř vlastní zobrazeni v Prohližeči udalostí.až to udělaš vlož přikaz do cmd a nasledně spust sitovou hru,pokud padne net,otevřeš pote prohližeč udalosti a podivaš se jestli něco k tomu piše.To co napsal pošleš sem a nějaký sitař z toho možna vyčte co se vlastně dělo.

   

  čtvrtek 5. srpna 2010 17:41