none
Zrušení Redirect folder RRS feed

  • Dotaz

  • Zdravim vsechny. Mohu poprosit oradu, kde hledat nastaveni GPO propresmerovani slozek. HIstoricky to nekdo uzivatelum nastavil jenze server kam byly slozky presmerovany uz neexistuje a tropi to patálii pri prihlasovani uzivatelu a log je celkem zaplneny hlaskami ohledne tohi, ze presmerovani nelze provest.

    Pritom kdyz se podivam na nastaveni User Configurate - Windows Setting - Folder redirction, tak je tam nastaveno NOTconfigured a presto se to tam porad objevuje. Dekuji 

    středa 14. září 2011 11:22

Odpovědi

  • Spustite si MMC nastroj group Policy management (tam, kde spravujete politiky) a vlevo dole mate Modeling. Nastavite uzivatele, pocitac a nechate "spocitat" vysledna opravneni.

    Ve vysledku vidite vsechna aplikovana nastaveni a z jake politiky plynou.

    středa 14. září 2011 12:52
  • Ahoj,

    uživatelský profil si to nastavení stále pamatuje. Nejspíše jsi měl nastavené, že po zrušení té policy mají zůstat dokumenty v přesměrovaném umístění. Můžeš udělat to, že na serveru nastavíš novou path/cestu a v uživatelském profilu si otevřeš start - klikneš pravým tlačítkem na dokumenty a tam vybereš volbu změnit cíl a nasměruješ to správně.

     

    Jak funguje Folder Redirection

    http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc782799(WS.10).aspx

    středa 14. září 2011 13:09
  • Děkuji všem. Problém vyřešen.

    Nastaveno přesměrovani složky Dokumenty do stejne složky v profilu uživatele.

    • Označen jako odpověď brupet pátek 16. září 2011 13:09
    pátek 16. září 2011 13:09

Všechny reakce