locked
windows mail problem so serverom RRS feed

 • Obecná diskuse

 • Dobry den,

  mam problem s windows mailom, na niektorej dorucenej ( nie na kazdej ) mi pise :

  Správa už nie je k dispozícii na serveri

  Program Windows Mail nemôže načítať požadovanú správu, pretože už nie je k dispozícii na serveri.


   

  • Servery diskusných skupín pravidelne vyraďujú články, ktorých doba platnosti uplynula, aby sa uvoľnilo miesto pre nové články.
  • Na servery IMAP je možné naraz pristúpiť z viacerých e-mailových programov. Ak na prístup k svojej pošte používate dva programy, zoznam správ je možno neaktuálny. Zoznam obnovíte pomocou príkazu Obnoviť.


   priamo cez nas webmail. ......... - teda priamo na server, posta tam´stale je. V zozname dorucenej posty sa dana sprava skrkne, neda sa ani odstranit. ( ked ju vymazem priamo na servery, az potom sama zmizne ). Pritom, ked idem Nastavnie postoveho konta - uctu su v poriadku, malo som aj na predchadzajucom pc windows mail, tam mi to islo uplne super, bez problemov.

  Viete mi prosim poradit.

  pondělí 30. srpna 2010 8:45

Všechny reakce

 • Pripojujes se tedy protokolem IMAP, predpokladam ze pres SSL. Windows Mail je pomerne stary a de facto nepodporovany program, doporucuji bezplatny upgrade na Windows Live Mail.

  Doporucuji obratit se na spravce mailserveru - at se podiva do logu - nekdy je napr. problem v duplicitnich ID zprav ktera sice nejsou zakazana ale klient s nimi nepocita.

  MP

  středa 1. září 2010 14:38
  Moderátor
 • Dakujem

  a ako prejdem na ten windows live mail?

  i

  čtvrtek 2. září 2010 11:37