none
Outlook 2007 - odpověď ze stejného účtu RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím konferenci, kolega má v outlooku 2007 zadány 2 POP účty. Mám dojem že někde se dalo nastavit aby při odpovědi byl použit účet na který původní zpráva přišla, ale teď to nemůžu najít. Při nové zprávě je to jasné, tam je v roletce přednastaven výchozí účet ale při odpovědi aby to nemusel stále přepínat, tak by bylo dobré to mít nastavené.

  Děkuji  pondělí 4. února 2013 9:59

Odpovědi

Všechny reakce

 • dobrý deň,

  U mňa to vždy fungovalo bez toho aby som niečo nastavoval (2007 aj 2010). Príde email na AA a odpovedá sa automaticky z AA, príde na BB a automaticky sa odpovedá z BB. Všetky emaily mám v jednej doručenej pošte v jednom pst.
  Trochu spresnite konfiguráciu tých účtov (jedno pst, rozdelené v zložkách, ...), aby sme mohli identifikovať, prečo to u Vás nefunguje.

  PB

  pondělí 4. února 2013 16:57
 • Ahoj,

  pokud budeš mít v nastavení mailových účtech zatrženo ZAHRNOUT VYBRANÝ ÚČET DO SKUPINY - ODESLAT POLOŽKY POŠTY a  PŘIJMOUT POLOŽKY POŠTY.

  Tak se automaticky vybere účet pro odesílání a přijímání, tzn. na který účet to přijde tak z toho se to bude automaticky předbízet jako pro odeslání a naopak.

  pondělí 4. února 2013 17:10
 • Skupiny na odosielanie a prijímanie neriešia popisovaný problém.
  Pozrite sem http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/exchangesvrclients/thread/ea60ccb7-b962-4daa-9188-9207850acce8 Táto časť od Technical Support to vysvetľuje:
  „When you have multiple accounts configured in Outlook, the account that's used to send mail varies based on several things:
  1. When you compose a new email, Outlook uses the email account that you've configured as your default.
  2. When you reply or forward an email, Outlook uses the email account that the message was originally received on.
  Outlook does not has an option to specify a  send account for replying or forwarding.“
  PB
  pondělí 4. února 2013 18:48
 • To je divné, přísahal bych že právě u kolegy to takto Outlook nedělá. I při odpovědi automaticky nad zprávou naskočí proužek kde je uvedeno, že zpráva bude odeslána z default účtu místo z toho na který to přišlo. No vzhledem k tomu že je koĺega v Chorvatsku, tak musím počkat až se připojí a pak se mu na to ještě znovu podívám přes vzdálenou plochu.
  středa 6. února 2013 8:01