none
Načítání dat RRS feed

 • Dotaz

 • Ve OneDrive v kalendáři se stále "načítají data". Usoudil jsem, že by mohl být problém s limitem dat a skutečně jsem byl na maximu (5GB). Smazal jsem nějaké soubory a uvolnil jsem dost místa. Nicméně se "načítají data" i nadále.

  Čím by to mohlo být, že nevidím plánované události? (Ještě mne napadlo, že se v cloudu data nesmažou hned a smazaná data zůstávají v nějakém koši a systém bere součet aktivních dat a smazaných souborů .... Just an idea)

  Ptal jsem se starého Googla, ale neprozradil mi příčinu patálií a řešení (špatná volba klíčových slov?)

  Zajímavé je, že při synchronizaci mobilu (W 10 M) s cloudem se neobjeví nějaké varování. (Tedy on mobil moc sdílný není, takže asi nemohu očekávat, že mi pomůže nějakou hláškou.)

  K.

  středa 29. ledna 2020 19:54

Všechny reakce

 • Asi neco neumim... (to samozrejme neni nic prekvapiveho :) )

  OneDrive ma kalendar? Kde? Ona uz to neni platforma jen na sdileni souboru?  čtvrtek 30. ledna 2020 7:40
 • Doporučuji vaší pozornosti :-)

  Jsou to "lehké" verze Office, ale už jsem je včetně kalendáře

  ocenil, když jsem nepracoval na svém počítači a lokální PC

  nemělo kompatibilní Office s dokumentem vytvořeným

  v novější verzi Office.

  Problém stále trvá....

  K


  • Upravený Kratusin čtvrtek 30. ledna 2020 9:04 Doplnění
  čtvrtek 30. ledna 2020 8:59
 • Ze jsou z onedrive ikony odkazujici na Office ... ja take na jednech dverich videl napsano ZENY, ale za dvermi bylo WC :(

  MP

  čtvrtek 30. ledna 2020 18:46
  Moderátor
 • To je dobrý, Miroslave :-) 

  Ano, je to tak, OneDrive slouží k ukládání dokumentů. Ale součást Microsoft účtu jsou i další služby, jako například email, kalendáře, databáze kontaktů, webové Office apod.

  A k původní otázce - ano, smazaná data se nemažou hned trvale, ale přesouvají se do koše. Chceš-li místo uvolnit, vysypej koš.

  A mimochodem, Internet Explorer není úplně optimální prohlížeč (posledních několik let), co tak třeba nový Microsoft Edge?

  pátek 31. ledna 2020 7:34
 • Zkusil bych skutečně novější prohlížeč. Pokud události v kalendáři máte na mobilním telefonu a nejsou vidět ve webovém rozhraní, podíval bych se, které kalendáře máte vybrané jako zobrazené. Často tam bývá třeba kalendář rodiny, svátků a další, které nemusí správně fungovat.
  sobota 1. února 2020 20:13
  Vlastník