none
Tisk přes TS na WS2008 R2 standart 64 bit RRS feed

  • Dotaz

  • Stručný popis situace: nová instalace serveru WS 2008R2 standart 64 bit v konfiguraci souborový server, DHCP, DNS, AD DS (řadič domény), vše ok. Běžně jsem používal vzdálenou plochu, která zvládala souběžné dva přístupy. Jenže pak přišel požadavek na použití TS při cca 10 - ti klientech. Nainstaloval jsem hostilele relací vzdálené plochy a licencování vzdálené plochy. Vlastní klientský přístup je ok, problém mám při tisku na lokální tiskárny. Na stejné stanici, kde vzdálená plocha a tisk doposud šlapal jak hodinky, tak po instalaci TS nejdou tisky. Tiskárna se správně přesměruje, ale vlastní tisk na většině PC skončí chybou:
    "Tisk dokumentu xy na tiskárně xy (přesměriováno relací xy) se nezdařil. kód chyby Win32, vrácený tiskovým procesorem 5. Přístup odepřen " ID události 372.
    Mám v síti dvě výjímky, kde tisk bez problému probíhal a i po instalaci TS nadále v pohodě proběhne , a to na PC s XP prof SP2 a Win2000 prof SP4. Na ostatních PC, kde tisk nově nejde, jsou XP SP3 nebo W7 prof.  Předem dík za radu.
    středa 3. listopadu 2010 21:04

Odpovědi

Všechny reakce