none
Chybějící ikony (dokumenty a obrázky) ve složce uživatele na ploše RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  prosím Vás, potřeboval bych pomoci s jedním problémem. Po nejnovější aktualizaci Windows 10 (Fall Creators Update: verze 1709) mně v PC zmizela ikona "dokumenty" a ikona "obrázky" ve složce uživatele, která se dá zobrazit na ploše. Ovšem když najedu do složky uživatele přes disk C (cesta: C:\Users\jirik), tak tady se složka "dokumenty" a složka "obrázky" nachází. Můžete mně prosím poradit, jak mám tyto dvě složky zobrazit ve složce uživatele, kterou mám na ploše? Obsah složky na disku C a obsah složky uživatele na ploše by měl být totožný a v mém případě by obě složky měly obsahovat 15 složek. Předem děkuji za pomoc.

  pátek 3. listopadu 2017 18:40

Všechny reakce

 • Kde presne ti chybi? V levem sloupci QuickAccess v Exploreru? Proste si ji tam pripni otevres (Pin ... to quick access)

  MP

  sobota 4. listopadu 2017 7:24
  Moderátor
 • Zaslal bych sem screenshot, ale když nahraji obrázek, tak mi to napíše, že dokud můj profil nebude ověřen, tak odkazy ani obrázky nemůžu na fórum nahrát. V nastavení profilu nevidím nikde možnost pro ověření :-/ Každopádně tyhle dvě složky mě nechybí v QuickAccess, ale chybí přímo v té složce uživatele, kterou mám na ploše, když ji rozkliknu. Je to ta složka, která se dá zobrazit nebo skrýt na ploše úplně stejně, jako třeba "Tento počítač".
  sobota 4. listopadu 2017 7:32
 • Mám stejný problém, po zrušení synchronizace s OneDrivem Dokumenty a Obrázky jak je výše popsáno v nabídce profilu nejsou, ale přes User profil jako složky i s daty zůstávají dostupné. Plete se tam prázdná složka OneDrive, která se po smazání zase objeví a naopak ty nedostupné nejdou odstranit a hlásí umístění není dostupné. Jak se do profilu dají vrátit, nebo vytvořit nové?

  Díky, Tomáš

   

   
  čtvrtek 9. listopadu 2017 21:10