none
Chybějící ikony (dokumenty a obrázky) ve složce uživatele na ploše

  Dotaz

 • Dobrý den,

  prosím Vás, potřeboval bych pomoci s jedním problémem. Po nejnovější aktualizaci Windows 10 (Fall Creators Update: verze 1709) mně v PC zmizela ikona "dokumenty" a ikona "obrázky" ve složce uživatele, která se dá zobrazit na ploše. Ovšem když najedu do složky uživatele přes disk C (cesta: C:\Users\jirik), tak tady se složka "dokumenty" a složka "obrázky" nachází. Můžete mně prosím poradit, jak mám tyto dvě složky zobrazit ve složce uživatele, kterou mám na ploše? Obsah složky na disku C a obsah složky uživatele na ploše by měl být totožný a v mém případě by obě složky měly obsahovat 15 složek. Předem děkuji za pomoc.

  3. listopadu 2017 18:40

Všechny reakce

 • Kde presne ti chybi? V levem sloupci QuickAccess v Exploreru? Proste si ji tam pripni otevres (Pin ... to quick access)

  MP

  4. listopadu 2017 7:24
  Moderátor
 • Zaslal bych sem screenshot, ale když nahraji obrázek, tak mi to napíše, že dokud můj profil nebude ověřen, tak odkazy ani obrázky nemůžu na fórum nahrát. V nastavení profilu nevidím nikde možnost pro ověření :-/ Každopádně tyhle dvě složky mě nechybí v QuickAccess, ale chybí přímo v té složce uživatele, kterou mám na ploše, když ji rozkliknu. Je to ta složka, která se dá zobrazit nebo skrýt na ploše úplně stejně, jako třeba "Tento počítač".
  4. listopadu 2017 7:32
 • Mám stejný problém, po zrušení synchronizace s OneDrivem Dokumenty a Obrázky jak je výše popsáno v nabídce profilu nejsou, ale přes User profil jako složky i s daty zůstávají dostupné. Plete se tam prázdná složka OneDrive, která se po smazání zase objeví a naopak ty nedostupné nejdou odstranit a hlásí umístění není dostupné. Jak se do profilu dají vrátit, nebo vytvořit nové?

  Díky, Tomáš

   

   
  9. listopadu 2017 21:10