locked
Získat data z PDF do Excelu RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den. Používám Microsoft 365 a na kartě Data když otevřu Get and Transform ze složky tak se nezobrazí možnost z PDF.

  Mimo jiné i ostatní možnosti jsou omezené když to porovnám s tím co se nabízí na různých ukázkových webech. Děkuji za odpověď.

  neděle 7. února 2021 5:07

Všechny reakce

 • V_Marku,

  zaprve: tvuj prispevek neobsahuje otazku. Nac tedy cekas odpoved?

  Dale: PDF je de facto nalesteny postscript, tedy primarne tiskovy programovaci strankovy jazyk, urceny jako nahrada fyzickeho tisku. Navic licencne patri firme Adobe, ktera jej za urcitych podminek uvolnila siroke verejnosti.

  Takze prace s pdf je technicky i licencne dost narocna, vysledek je nezaruceny. Proc nepracujes se zdrojem, ze ktereho byl pdf dokument vytvoren? 

  Samozrejme posli svuj pozadavek (Windows-F) na feedback, pokud bude dost upvotes, treba se pozadovane vlastnosti dockas.

  A nebo pouzij standardni postup opacnym smerem: otevri pdf v adobe acrobat readeru - export pdf - convert to Microsoft Excel ( How to convert a PDF to Excel | Adobe Acrobat DC )

  MP


  neděle 7. února 2021 8:23
  Moderátor
 • Dobrý deň,
  očakávate niečo podobné ako na mojom obrázku?

  Čo tam máte Vy? Je to domáci PC alebo firemný?

  Peter B.

  středa 3. března 2021 20:56
 • Doporučuji se také podívat, jakou verzi sady Office máte instalovanou. Nejen, zda se jedná o 365 verzi, která má v sobě nejaktuálnější novinky. Ale také, zda nemáte takzvaný "Odložený" aktualizační kanál, který může být až o několik měsíců za ostatními.
  pondělí 5. dubna 2021 16:57
  Vlastník