locked
Program Technologické záruky - vaše zkušenosti? RRS feed

 • Obecná diskuse

 • Zdravím,
  jaké jsou vaše zkušenosti z programem Technologické záruky - resp. víte o nějakém e-shopu, ve ktrém je možno zakoupit již nyní PC s OEM verzi Win Vista obsahující upgrade kupón?

  narazil jsem totiž na článek, ve kterém tuto problematiku autoři rozebírají Windows 7 - program Technologické záruky . A z článku vyplývá, že i když je už 2.7. 2009, PC s upgrade kupónem prostě k dostání nejsou!

  čtvrtek 2. července 2009 8:01

Všechny reakce

 • Dobrý den,

  jde o to, že se drží skladové zásoby. Asi stejný model, jako u zdražování cigaret. Po zvýšení spotřební daně se ještě 3/4 roku prodávají skladové zásoby s předešlou cenou. Tady je to stejné, musíte najít prodejce, který už má přístup k edicím vydaných s kuponem na upgrade. Na stránkách microsoft.com běží akce na krabicové Windows 7 se slevou až 58%, zjišťuji, zda-li je akce platná i pro non-US trh.
  čtvrtek 2. července 2009 9:56
 • Tak potvrzeno přímo z Microsoftu CZ. Musíte počkat až bude Váš distributor mít edice s kuponem. Jiná varianta neexistuje.
   
  JP
  čtvrtek 2. července 2009 10:39
 • Bohužel většina lokálních distributorů počítače (sestavy, licence) s těmito kupony nemá. Celý proces je krásně popsán na obrázku http://global.msi.eu/html/popup/win7/images/customer_experience.gif ...

  Jinak na e-shopu Mironetu i Alze (CZC zjevně po vyprodání bezupgrafových sestav) se dnes dopoledne objevila sestava (aktuálně již sedm) s možností Upgradu na Windows 7 a dostupnost udávají 4 dny a více. Aneb přesně jak popisuje Vámi uváděný článek a JP o pár řádek výše či níže.

  Snad se najde pár lidí, kteří koupí PC s licencí Windows Vista i bez možnosti upgradu, jinak tu budeme pár dní na mrtvém bodě.
  čtvrtek 2. července 2009 20:33