none
Kvalita fóra se nemění RRS feed

 • Obecná diskuse

 • Po čase jsem se znovu vrátil na fórum, abych se podíval, co se změnilo a jestli má smysl sem chodit. Nemá. Přečetl jsem pár příspěvků a přinejmenším pochybných odpovědí kvalifikovaných jako "vyřešeno". Nechápu to, je tu pár lidí, kteří vím, že umí, ale prostě to tady stojí za zlámanou grešli. Vlastně chápu - uměle podporovaná úspěšnost fóra.

  Office 2013 - legální koupě, nelze aktivovat

  - chudák dostal vynadáno, že tady je to pro profesionály a může tak dospět k jednomu - lepší je warez, s tím nejsou žádné problémy

  Jak použít MSFlexGrid ve VBA UserForm

  - podle mě špatná odpověď označená za "vyřešeno". Svého času jsem psal článek o prvku Datagrid a přinejmenším někdo mohl zmínit otázku zabezpečení a Design Time License pro VB6 prvky

  VBA odstranění upozornění Excelu při jeho otevření

  - nevyřešeno, odpovědi k ničemu

  - jedna z laxních odpovědí vybrána moderátorem jako "vyřešeno"

  České znaky v office 2003

  - opět moderátorem odpověď označená za "vyřešeno". Windows 7 a Office 2003 není podporovaná kombinace - dost ubohá odpověď - na Windows 7 (kromě Outlooku) už nějaký ten pátek Office 2003 provozuji - spolu s dalšími verzemi Office.

  Takže pánové a moderátoři zvlášť, bez cavyků - na to, že je to oficiální fórum Microsoftu - jděte se vycpat.

  P.S. : Editor tady na webu pro příspěvky je doslova na pěst.

  čtvrtek 3. října 2013 21:36

Všechny reakce

 • Super :) Jsme blazni, kteri se snazi pomoct a pak dostaneme vynadano, ze neumime radit spravne. Tak jo. Protoze treba asi trochu vic rozumim terminalovym sluzbam a pripadne Active directory, tak vynadam v sekci "server" tem ostatnim, ze jsou jejich rady naprd.

  Diky za podporu :)

  A poznamka na okraj: forum MS jen provozuje. Ti co odpovidaji, nejsou placeni. Delaji to z dobre vule. Az to prestanou delat, nebude uz nic.

  pátek 4. října 2013 8:26
 • Nekrmit trolla. :o)


  BB

  pátek 4. října 2013 8:50
 • Všichni, kdo někde radí, provozují fóra atp. to dělají zadarmo. Na tenhle argument kašlu, to je fňukání. Chcete to dělat, dělejte, nechcete, vykašlete se na to. Jste tu nezištně, protože si rádi chodíte sednout na hřbitov :-), nebo proto, abyste měli blíž do Microsoftu, pro body, udržení si MVP, položku na Linkein, další výhody? Zas tak nezištně tu nejste pánové... to je pokrytectví. 

  Radit a splést se, nedat úplnou odpověď, to je lidské, o tom žádná. Ale označit odpověď za "vyřešené" od moderátora, přestože v tu chvíli a o konkrétním dotazu ví kulový, to je něco, co mě drásalo už kdysi a nic se nezměnilo.

  Apropo, napsat něco v tomhle editoru - no, to už jsem komentoval, hlavně, že to je tady správně ikonometroidní :-) Směšné. Kde jsou lidi, kde jsou dotazy? Jo oni všechno už vědí a kdyby náhodou ne, dočkají se tu profesionální odpovědi - ostatně časem je tu to zodpovězeno vše, že?

  Howgh.

  pátek 4. října 2013 18:17
 • Fnukas ty

  MP

  pátek 4. října 2013 20:15
  Moderátor
 • 1. Chovani lidi je ziskove (prectete si třeba od Erica Berneho: Games People Play/ Jak si lide hraji.). Vycitat tem, kteří zde reaguji na dotazy, ze je jejich chovani ziskove je odtrzene od reality.

  2. Pokud se citite silny v kramflecich třeba v oblasti Office a budete chtit pomoci, domluvte se s KFL z Microsoftu a budete vitanym moderátorem.

  3. Forum je koncipovane pro IT profesionály. Bezni uzivatele software MS mohou polozit dotaz na

      answers.microsoft.com

  M.


  sobota 5. října 2013 13:31
  Moderátor
 • Některé z nás to může i bavit. Ať už jde o ten pocit, že někomu skutečně pomohou, nebo že si potvrdí, že ví a že je ve firmě neplatí nadarmo. ;-)

  Samozřejmě je trochu špatné poměřovat kvalitou a metrikami, které rád Microsoft uplatňuje na to, co dělá a s tím měla fóra i ostatní aktivity vždy problém.

  Stejně tak Answers mají problém s relevantností odpovědí od Supportu MS, nebo skutečným dořešením problému. Pokud bych měl čas a možnost vše dotáhnout do konce, rád to udělám.

  Na závěr přeji všem, ať zde najdou odpověď na to, co hledají, nebo přispívají rádi a se zdravým rozumem.

  sobota 5. října 2013 16:05
  Vlastník