locked
GPO zásady skupin - nefunguji na XP RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den,

  měl bych takový dotaz - dostal jsem za úkol rozjet server, zatím jen testovací. Vše jde ok, ale když aplikuji zásady skupin tak nefungují.

  Abych to upřesnil.. mám nainstalovaný server W2003 na tomto serveru mám Virtual PC a na něm nainstalovány Windows XP - vše je v pořádku - rozjeté DHCP atd, standartní služby... na stanici i server si pingnu, vše ok, všude mám aktuální SP, stanici jsem zkoušel rejoinovat v doméně a nic.. Zásady aplikované a domain default policy - zatím je tam jen nastavení hesla (složitost, zamykání účtu) - fungují, pokud si vytvořím, ale OU pro uživatele na tom OU vytvořím novou zásadu (pro otestování bloknutí taskmanageru a změnu hesla při ctrl+alt+del) tak se tato zásada neaplikuje, pokud ji dám na celou doménu tak se zásada aplikuje jen na server na klienta ne..

   

  Pokud dám gpupdate /force tak na stanici si to sice stažení zásad vynutí, ale po zadání gpresult (i s parametrem) se nic nevypíše a vypisuje to jen ZISKAVANI INFORMACI O SID a pak se to zavře... zkoušel jsem i SIDovat počítač s XP ale bez úspěchu.. můžete mě poradit, kde by mobl být zakopán pes ?

   

  Děkuji

  středa 12. ledna 2011 16:30

Odpovědi