none
Panely ve více řádcích? Vypnutí poskytovatele vyhledávání? RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím,

  mám dotaz, jestli někdo nemáte zkušenosti se záložkami.
  Konkrétně by mě zajímalo, jestli je možné aby se zobrazovaly ve více řádcích. Běžně pracuji s třiceti záložkami a posuvníky není to ideální řešení. Vím i o rozbalovací nabídce se seznamem otevřených záložek, ale raději bych výše zmíněnou možnost. 

  Dále se mi nepodařilo vypnout panel poskytovatele vyhledávání, vzhledem k používání adresního řádku je pro mě postradatelný.

  Dík za cokoli, co by mohlo pomoci.
  pondělí 6. dubna 2009 21:19

Odpovědi

 • Obávám se že bez "přeprogramování" IE toto nebude se záložkami možné provádět. Bohužel průměrný uživatel má otevřeno 6 různých záložek a tudíž nejsme cílovka (já se občas vyšplhám až na 50+ a to je teprve nepřehledné navíc v kombinaci s jednou ikonkou v taskbaru ve Windows 7 – kdyby aspoň nová instance CTRL+N vyvolala nějakou plus ikonku nebo nějak ty náhledy rozdělila).

  Pro IE7 na Windows XP/Vista (pro IE8 by mohl též, doporučuji zálohu registru před provedením změn) platila úprava klíče registru: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Infodelivery\Restrictions > Přidat novou hodnotu > DWORD > Název "NoSearchBox" > Data "1".
  úterý 23. června 2009 23:14
  Vlastník