none
Visual Studio Community ve firmě RRS feed

 • Dotaz

 • Dobrý den, 

  mám malý dotaz. V naší oragnizaci (MONETA Money Bank a.s.) chystáme technologický převod naší stávající interní aplikace z Delphi na jinou platformu. Jako jednu z možných platforem jsme vybrali C#. Je však nejdříve nutné provést studii proveditelnosti a vyčíslit náklady. Je možné si pro tyto účely nainstalovat legálně Visual Studio Community Edition? Nejedná se o vývoj aplikace, ale spíš o zmapování možností prostředí, zjištění jak funguje např. konektivita k databázím a další technologické postupy. Pokud bychom začali opravdu programovat, tak vše samozřejmě zalicencujeme.

    Děkuji za odpověď. 

  Petr Bednář

  středa 26. června 2019 5:36

Všechny reakce

 • Ahoj P,
  blahopreji k dobremu vyberu :)

  Je dulezite si uvedomit, ze I community verze je jen 30denni trial, pak se musis PRIHLASIT MS uctem. Nicmene presne lic. podminky jsou na https://visualstudio.microsoft.com/license-terms/mlt031819/ ...

   If you are an enterprise, your employees and contractors may not use the software to develop or test your applications, except for: (i) open source; (ii) Visual Studio extensions; (iii) device drivers for the Windows operating system; (iv) SQL Server development; and, (v) education purposes as permitted above.

  An “enterprise” is any organization and its affiliates who collectively have either (a) more than 250 PCs or users or (b) one million U.S. dollars (or the equivalent in other currencies) in annual revenues, and “affiliates” means those entities that control (via majority ownership), are controlled by, or are under common control with an organization. 

  Takze pokud jste v enterprise kategorii, jako ze asi urcite, doporucuji napr. vyuzit 90denni trial enterprise verze ( https://info.microsoft.com/visual-studio-enterprise-2015-trial.html?wt.mc_id=AID521310_QSG_136228 )

  MP  středa 26. června 2019 17:39
  Moderátor
 • Dobrý den, mám takový netušený pocit, že máte u vás multilicenční smlouvu, ve které dost pravděpodobně bude nějaká licence bývalého MSDN, tedy i Visual Studio. Zkuste optat kolegy v IT, případně technického partnera.
  neděle 30. června 2019 19:36
  Vlastník