locked
Win 7 - neustálé problémy, zamrzání, ztráta textu RRS feed

 • Dotaz

 • Zdravím, pomalu si nevím rady co mám dál dělat a tak se obracím na toto fórum.

  Původní instalace win 7 na mém ntb zničeho nic zhavarovala a nepodařilo se mi ji opravit jinak, než použitím recovery DVD a uvedením ntb do továrního nastavení.

  Od té doby začly problémy. Postupem času docházelo k čím dál častějšímu zamrzání OS, prostě se zasekl, některé jeho části reagovaly, jiné ne, v tomto okamžiku nešlo ani systém normálně vypnout, zůstala viset odhalšovací obrazovka. Tento problém sem vyřešil zakázáním všech služeb kromě služeb windows, když jsem povolil avast, opět sytém zamrzal. Odinstaloval jsem avast, nedůležité služby jsem nechal vypnuté a počítač běžel bez zamrzání. Jenže potom co Win Update stahl aktualizaci IE8, došlo opět k zamrzání systému a co hůř, z menu se ztratil všechen text! Pokud jsem si otevřel třeba vlastnosti hlavního panelu, otevřelo se okno s tlačítky ale žádným textem, stějně tak špatně se zobrazuje správce úloh, msconfig atd. Vše ostatní, jako třeba průzkumník nebo ovládací panely běží normálně.

  Nikde se mi nepodařilo tento problém najít, budu vděčný za každou radu.

  čtvrtek 1. dubna 2010 14:28

Odpovědi

 • Ahoj,
  neco tu chybi. Pises ze jsi pouzil recovery DVD (predpokladam tedy ze ne original instalacni medium ale nejake od vyrobce NTB) a pak ze dochazelo k problemum a pak ze jsi odinstaloval Avast. Ten asi nebyl soucasti recovery DVD, ze ne?

  Takze: system byl nestabilni od prvniho okamziku po recovery? Nebo az pote co jsi neco (Avast ... a co dal) nainstaloval? Pokus se byt co nejspecifictejsi, pak se snad dobereme rady. Problem je uz to ze se nejedna o instalaci z originalniho media firmy Microsoft a proto by podporu mel zajistovat primarne vyrobce nebot jen ten vi cim recovery medium "vylepsil" :(

  MP

  čtvrtek 1. dubna 2010 19:31