none
Nefunguje explorer view - zobrazit v průzkumníkovi - pro SharePoint RRS feed

  • Dotaz

  • Nefunguje mi zobrazení v průzkumníkovi (Explorer View) v SharePointu. Když si chci zobrazit knihovnu, dostanu okno s hlášením "Soubor file://srv-proj03-07/cms/projekty nebyl nalezen. Zkontrolujte správnost cesty nebo internetové adresy." (adresa dané knihovny v prohlížeči je téměř stejná: http://srv-proj03-07/cms/projekty). Pokud okno zavřu, vygeneruje se hlášení "Počkejte prosím, načítá se zobrazení Průzkumníka. Pokud se zobrazení Průzkumníka nezobrazí, je možné, že je prohlížeč nepodporuje." 

    Zkusila jsem adresu, která se zobrazuje v okně s chybovou hláškou ("file://server...") zkopírovat např. do Wordu, okamžitě se zobrazí jako odkaz, a na ten když kliknu, tak se zobrazí v průzkumníkovi obsah knihovny SharePointu. Takže se tam dostanu, ale kopírovat si odkazy z chybovým hlášek asi není řešení. Tuším, že problém je v té záměně http->file, ale nevím, co s tím. 

    SharePoint je Windows SharePoint Services 3,0. na Windows Server 2003. Na počítači mám Windows 7 v doméně a IE9. WebClient mi běží, UAC je stáhnuté na minimum.  

    Díky za pomoc, jestli někoho něco napadne... 

    pátek 2. prosince 2011 9:52

Odpovědi