none
MS Outlook 2010 RRS feed

 • Dotaz

 • Potřebuju pomoc, nevím si rady. Pro firemní poštu používám Outlook 2010. Firemní pošta je provozována prostřednictvím serveru Exchange. Do včerejšího dne (až na drobné výjimky, které řeším svépomocí) Outlook fungoval bezchybně. Včera (4.4.2018) jsem cca v 10:00 hod. vypnul PC a zapnul ho znovu asi za 2 hodiny. Od té doby není možno Outlook otevřít v režimu doručené pošty. Stále se zobrazuje ve formě ikony na dolním panelu PC, otevřít ho není možné. Klepnutím pravým tlačítkem je možné otevřít novou zprávu, popř. novou událost, nový úkol ap., z nové zprávy je možno se dostat na možnosti nastavení ap. Ale Outlook stále jako takový zůstává uzavřený v ikoně a nezobrazí se na obrazovce v celé ploše. Zkusil jsem opravu - negativní. Několikrát jsem zkusil přeinstalovati i s vymazáním datových nastavení pošty v ovládacích panelech - negativní. Může mi někdo prosím poradit kde je chyba a jak ji případně odstranit? Předem díky!!

  Luboš Hanák

  čtvrtek 5. července 2018 8:36

Všechny reakce

 • A mam to pochopit tak, ze nema ikonu na start liste? jen v trayi? Zkusils jiny uzivatelsky profil?

  Na me to pusobi, ze si outlook zapamatoval souradnice okna mimo aktualni zobrazovanou plochu. Tj zobrazi se, ale mimo obrazovku.

  Naprava teba pres alt-mezernik, sipka dolu, enter  = neboli zvolit Move, a potom kurzorovymi klavesami zkusit najet do horniho leveho rohu.

  pondělí 9. července 2018 6:55
 • Zafungovalo to. Nějakým způsobem (nevím proč) stále po otevření zůstával v dolní liště v podobě ikony. Nyní po doporučených klávesových povelech se otevřel do plného zobrazení a už tak zůstává.

  Děkuji mnohokráte, jsem zase o něco chytřejší! :-))

  Hanák Luboš

  úterý 10. července 2018 4:00