none
Povinný profil?

  Dotaz

 •  

  Zdravím Vás, jsem rád, že existuje i takovéto fórum pro Windowsáky, jsem člověk, který začínal na Novellu, teď jsem pořídil Windows 2008 Enterprise, řeším jeden problém, doufám, že mi někdo poradíte ;o)

   

  Rád bych vytvořil pro určité uživatele stejný profil, který by se měl načítat na patričných stanicích (asi 40 stanic), kde nechci, aby měnili nějaké nastavení (tapety,...), pokud změní toto nastavení, při odhlášení bych chtěl, aby se profil vrátil k normálu. Lze nastavit u patričných stanic, že když se přihlásí do domény uživatel, který je v určené skupině, že mu bude vždy na této stanici nabidnut patričný profil (určitě bych nechtěl dělat cestovní profil, který by se kopíroval na každou stanici kde se přihlásí, potom by byla celá stanice plná profilů a místo by brzy došlo.

   

  Profil bych chtěl totiž na každé stanici třeba jiný, protože každá stanice může mít nainstalovány jiné aplikace, které na patřičné stanici (s načteným profilem) vůbec nemusí být nainstalovány.

  pondělí 29. prosince 2008 8:42

Odpovědi

Všechny reakce

 • Zkus pouzit mandatory profiles.Nicmene manadatory profiles jsou UZIVATELSKE a nejsem si jist zda pujdou kombinovat se lokalni mandatory profily s domenovym logonem.

   

  MP

  pondělí 29. prosince 2008 9:55
  Vlastník
 •  Miroslav Prágl napsal:

  Zkus pouzit mandatory profiles.Nicmene manadatory profiles jsou UZIVATELSKE a nejsem si jist zda pujdou kombinovat se lokalni mandatory profily s domenovym logonem.

   

  MP

   

  Jasne, prepsal jsem NTUSER.dat na .man .. Uvidime ... Jine asi lepsi reseni nebude co? Asi u nekterych udelam cestovni profily a u dalsich ty mandatorni ... :-( Slo mi jen o to, ze na ty stanice se muze prihlasit nekolik uzivatelu za den, ale asi bych to udelal tak, ze se budou ty profily pri odhlaseni mazat z pocitace, to by tam byl opravdu neporadek.

  pondělí 29. prosince 2008 11:13